D6.lv bonusa epizode - Menestrels atbild par aiziešanu, gaumi, autortiesībām, anime un mangu latviksi

atbildot par autortiesībām, tad Autortiesību likums paredz:
19.pants. Autora darba izmantošana bez autora piekrišanas un atlīdzības

(1) Autortiesības nav uzskatāmas par pārkāptām, ja bez autora piekrišanas un bez atlīdzības šajā likumā noteiktajā kārtībā:

  1. darbs tiek izmantots informatīviem mērķiem :wink:
2 Likes

Viss šeit ir ļoti informatīvs.

3 Likes

Ahhhh I feel attacked :D Es biju tas cilvēks kas spokos centās tulkot un dzēst caur paint :D Gan jau ne vienīgā bet still :D

Un lelelel… mani 2 reizes sauca prom no spokiem uz šejieni :D Man liekas ka es pat vēl vienu no spokiem biju saukusi uz šejieni xd

Lel ja gribat slinkot tad one-shot mangas der :D

Ak nē, tikai ne tu @Jua, tikai ne Paint. :fearful:

Darbam uz ātru roku ar Paint ir citi mērķi - paveikt to ātri. Mana pieeja mērķēja iesaistīt vairākus cilvēkus un celt kvalitātes līmeni, tā lai darbus pat nebūtu kauns sūtīt uz druku.

No Spokiem gana efektīvi varēja piesaistīt pa kādam cilvēkam komūnai. Vismaz ieskatīties tajā. Tiesa grūti reklamēties Spokos, jo modi dzēsa ārā visus mēģinājumus pieminēt to no kurienes nācis darbs.
Es tur lieku darbu kuram patērētas kādas 20 cilvēkstundas un pat nevar pateikt no kurienes tas nācis un kas veidojis. Varbūt vajadzēja likt sulīgas ūdenszīmes virsū attēliem, tā lai pa vidu rēgojas. :D Par laimi modi tur īpaši neskatījās manu attēlu kaudzi un varēja iemest kādu “animeforums.lv” dažas lapaspuses dziļāk. Bet tā pat no tiem Spokiem paliek nepatīkama pēcgarša, jo pa lielam sanāk viņiem atdot darbu bez avotu pieminēšanas. Pirmkārt nepatīkami pret darba veidotājiem, otrkārt bez kaut kādas atpazīstamības neizveidosi lielu tulkotāju grupu.

Iesaki man kādu.

Mieru tikai mieru nevajag nevienu nekur sutit,mes tacu labi satiekam :slight_smile:

Tavi mierinošie vārdi man liek atcerēties, ka es varu publicēt kādu no nepabeigtajiem darbiem.

Ssss…visu masterplan dabut 20 like izjauci…

Tas tāpēc, ka tas tur tiek uzskatīts par reklamēšanos un par reklāmu ir jāmaksā. :D

Man vēl tikai trūka pa virsu tulkojuma radīšanas asinīm un sviedriem, arī atvērt savu maciņu Spokiem, lai es varētu pareklamēt bezmaksas saturu.

Precīzāk programmā Sumo Paint >:D

Mmmmmm… dīvaini, jo kad es biju šajā forumā un liku rakstus vēl spokos es mierīgi pieminēju af kā informācijas avotu un neko neņēma nost o.o vai arī es vienkārši nepamanīju :D

Pffffff… mana gaume nav tā labāka :D

Gan jau vieno no šiem one-shot iepatiksies :D

1 Like

Atceries ka sākumā šim postam jāsavāc 20 like un tad var uz ko cerēt :joy::joy::joy:

Būs laikam jāuztaisa pāris fake profili ;D :D Tad gan savāksim nepieciešamās sirsniņas :D

1 Like

Ja tu domā to vietu kur var likt liku, kas pēc tam parādīsies raksta apakšā vai tamlīdzīgi to varbūt ari ļāva.

Tekstā pieminēt kas mēs tādi vai arī attēlos neļāva. Atceros vienreiz man brutāli izņēma darba titula attēlu vai arī vienu no pirmajiem attēliem, jo redz tur bija animeforums.lv stūrī rakstīs.

Tas jau pa melno, nekļūsti par pārkāpēju. :broken_heart: Ja tu tā izdarīsi man šī mēneša statistika galīgi neiet kopā. :D

EV ev ev tauta mierigaak 8 like…

Nobanosi mani? :sweat_smile: :joy: :joy:

Es tieši par to pašu iedomājos :joy::joy::joy::joy: tu pāris fakus uztaisi, es pāris un ātri vien savaksim 20 like xD

1 Like

Vēl neviens par to nav banots. Tas vairāk ir morāli nosodāmi nekā bargs pārkāpums. Ja par to banotu, būtu jābano tie cilvēki kas izveidojuši papildus kontus, jo aizmirsa par iepriekšējo kontu.

Nē, nu, ja tu izveidosi 20 lācēnu kontus un sāksi spamot. Tur mēs runāsim par spamošanas problēmu.

1 Like

4 lāceni man jau ir, bet viņu kontus es neizmantoju ;D

Tas mani neatturēs ieteikt lietas >:D un priekš dažiem one-shotiem pat paint derēs :D

Nu es liku pie informācijas avotiem :D

Un ou deammm… o.o