Claymore - apskats

#Claymore

Nosaukums angliski: Claymore
Sinonīms: -----
Žanrs: Action, Adventure, Supernatural, Fantasy
Epizodes: 26
Izlaišanas datums: Apr 4, 2007 to Sep 26, 2007

OP:

ED:

Apraksts:

Stāsts par cilvēku koeksistenci kopā ar briesmoņiem Yoma un “Sudrabotu Aču Raganām” jeb Claymore. Pašā centrā ir Clare, vājākā no 47 Claymore aģentiem, bet aiz tā slēpjas kāds noslēpums.

Sižets: 7/10

No virspuses visparastākais shounen, bet reāli tur apakšā ir nedaudz padziļinātāks sižets. Nedaudz mistērija un detektīvs, jo ir daži aģenti, kas apšauba aģentūru un tās mērķi.

Animācija: 8/10

Animācija kā jau no Madhouse - augsta līmeņa action, kas arī ir galvenais šīs animes aspekts. Citādāk krāsas ir diezgan pelēcīgas ar brūnu nokrāsu. Bet tas tikai padara sižetu vieglāk uztveramu. Paši tēli, lai gan daudz neatšķiras, ir savā ziņā unikāli.

Skaņa: 9/10

Mūzika ir viens no labākajiem aspektiem šajās sērijās. Gan brutālu cīņu laikā, gan mierīgākos brīžos. Arī skaņu efekti ir ļoti labi. Cik nu labi tie varēja būt 2007. gadā.

Tēli: 8/10

Visas Claymore ir attēlotas kā bezemociju radības dēļ tā, ko viņas ir pārcietušas kā bērni un kam gājušas cauri, lai iegūtu savas spējas, tādēļ var šķist, ka viņas ir viendimensionālas, bet tā patiesībā nav. It īpaši labi tas tiek attēlots pagātnes arkā, kur tiek izstāstīts no kurienes ir nākusi Clare un kāpēc viņai brīžiem ir spēka uzplūdi, kas liek domāt, ka viņa ir nevis aģentūras vājākā aģente, bet gan stiprākā.

Gala rezultāts: 8/10

Lai gan mana visu laiku mīļākā anime jau kopš laikiem, kad noskatījos, kas bija vismaz septiņus gadus atpakaļ, augstāk par astoņi nespēju likt, jo kopš tā laika ir redzēti daudz labāki šovi. Bet Claymore man vienmēr paliks kā visu laiku mīļākā anime, jo tā ir nostaļģija kopā ar visnotaļ labu stāstu un sižetu.
Runājot par stāstu, ieteiktu izlasīt mangu, jo anime beidzas citādāk, bet manga turpinās. It īpaši tagad ir izdevīgi lasīt, jo manga ir beigusies un nav jāgaida mēnesi līdz jaunai nodaļai, kas reizēm ļāva piemirst iepriekšējos notikumus.

7 Likes

Ļoti patīk op un end :smiley: kā arī patika anime un manga… :smiley: Tikai baigi, baigi besīja arā tas Raki… ciest viņu nevaru :persevere:

1 Like

Pastāsti, kas atšķirās anime un mangas beigās. Gribēju lasīt mangu, bet nespēju. :[

Nu ko… cik es atceros animē Clare un Priscilla’s cīņa bija nepabeigta… un mangā to vienkārši pabeidza… (P.S. bet ne Clare bet gan kaut kāda cite Claymore cīnītāja Clares ķermenī) :smiley:

Meh, spoilers… Spoilers everywhere! :smiley:

@DiviViens animee viss beidzaas, kur Clare tipa sitaas ar Priscilla tajaa vulkaanaa, vai ne? Welp, manga turpinaas, kur Raki nemaz nav atgriezies un palika ar to chuvaku un Priscilla. Tik smalki neatceros mangi, jo saaku lasiit no taas arkas tikai.

1 Like

Welp… es jau varēju pateikt vēl pamatīgākus spoilerus :smiley:

Un diemžēl tas Raki pēc kāda laika atgriezās… :pensive: ar vēl kaut ko :smiley:

Taapeec jau neko vinjam siikaak nestaastiiju. :smiley: Beigas ir diezgan paliels clusterfuck. Ne tik traki kaa Tenjou Tenge, bet uz to pusi. :smiley:

Nu nezinu… nevaru teikt ka man beigas nepatiktu :smiley: Visu cīņu padarīja interesantāku, bijušā Claymore Clares ķermenī… jo deam… senās ienaidnieces satikās :laughing:

Es neteicu, ka nepatika. :stuck_out_tongue:

Es neteicu ka tev nepatīk o.o es teicu ka es neteiktu ka man nepatīk o.o BOOM :smiley:

2 Likes

1 Like

Damn laba anime…brutāls action…viss ko vajag, lai izglābtu no garlaicības darbā :smiley:

1 Like

Tikko noskatijos, viss anime super, ar cinjam utt, bet beigas nepatika, viss gaisa palika karajoties, prasas turpinajumu, ko vinji ar parejiem krutajiem monstriem izdara un ko vinji izdara ar agenturu. :stuck_out_tongue:

Tur manga jaalasa, jo beigas nesakriit nemaz.

1 Like

kads var izstastit kaa manga beidzas, lai man mieriga sirds ? :smiley:

Meh, negribu tagad drukaat. Darbaa veel.

haha ok , pm velak, paldies! :stuck_out_tongue: :smiley:

Priscilla nomirst. The end :smiley:

1 Like

ok , tnx :smiley: