Cik garš/a tu esi?

Tas brīdis kad es savos 15 gados esmu 173 cm un vēl pie tam meitene…

2 Likes

Hey, arī kāda meitene, kas gara :smiley:

3 Likes

Hehe, kā redzi, viss ir iespējams.

Visi te tik gari… Nekas galvenais, ka pazīstu meiteni, kuru nesen mēriju ar metru garo lineālu un tā bija precīzi 1,5m :laughing:

Ej tu nost… Tu neesi punduris!? :astonished:

2 Likes

Šeit nedaudz augstāk pirms gada esmu pieminējis, bet šovasar, kaut kad biju pie ģimenes ārsta un nomērījos kārtīgi. Beigās tad es tiešām pats nemākulīgi mērījos un neesmu 167-170, bet gan tā kā pasē rakstīts 173m.

Es gājienā uz Uniconu tev blakus stāvēju! Bija sajūta, ka tu uz 30 - 50cm garaaks

Šis man atsauc atmiņā reizi, kad mērījos garumā ar vienu čali, kurš apgalvoja, ka uz papīra ir garāks par mani. Es kaut kādā veidā izrādījos garāks. xD

Cik es tavu seju atceros, man tas neiet kopā ar tādu garumu. :joy: bet man pašai bija kurpes uz platformas, varbūt tas pie vainas :sweat_smile:

Esmu 1,73… vismaz man tā pasē rakstīts. lolol :smile:
Cik gara jūtos atkarīgs ar ko esmu kopā. Bet pārsvarā es nejūtos it kā būtu gara. Tātad tas ir labi…
Bet vēlētos tomēr būt īsāka, diemžēl, tas nav iespējams, jo ģimenē visi gari (brālis, tētis vismaz 2m pāri) tāpēc es priecājos cik gara esmu, jo varēju būt vēl garāka. :sweat_smile: :smile:

Pasē rakstīts, ka esmu 1,85, bet blakus citiem, itkā tā paša auguma cilvēkiem, brīžiem sanāk skatīties nedaudz uz augšu vai uz leju. garums ir relatīvs blakus stāvošajiem :grin:
pat neatcerējos, ka pasēs tāda fīča pieejama :smiley:

No rīta mēdzu būt garāks nekā vakarā. :roll_eyes:

1 Like

:grin: skaļi neizteiksimies!

1 Like

Kuram nu kurš garums tuvāks sirdij.

1 Like

Nu man otrādāk, kamēr no rīta iztaipos ar esmu saliecies trijās pozās… sasodītais kaķis iekārtojas uz manis kā dīvānu.

Laikam, ka piebiedrošos… 177-178…

1 Like
Par garumiem runājot, ir tik jocīgi, kad tev blakus stāvoši cilvēki cenšas padarīt sevi garāku par tevi (vai līdzīgi garu)

(šodien es pamanīju, ka kolēģis, kas krietni īsāks par mani, stāvot man blakus tā uzmet man aci, un automātiski Iztaisnojas (un mēģina to darīt tā, ziniet, ikdienišķi, nepievēršot sev uzmanību. nesanāca.))
laika gaitā veikts novērojums: čaļiem nepatīk, ka meitenes garākas par viņiem :D:D:D:D

2 Likes

Jā, tā nu tas ir :D Kautkā rodas dīvaina sajūta, ka tas ir nepareizi, kad kas tāds notiek xD

Man nākas iztaisnoties katru reizi, kad foruma dalībnieki satiekas :D

3 Likes

Ko tādu manot, kompānijas pēc iztaisnojos.

Kaut kāda mistiska iemesla dēļ neesmu saskāries ar šādu problēmu.

Apdraudējuma sajūta? :grin:

1 Like

Varbūt. Vienkārši tas ir nepareizi