Cik daudz RAM ir gana daudz RAM

Tev abi sticki vienādi un katrs uz sava pcie kanāla?

Moš XMP profilu neesi uzlicis BIOSā.

Loģiski


VENGEANCE® LPX 32GB (2 x 16GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 Memory Kit - Black

Drīzāk nolidojis, savulaik liku. Vienkārši hz kāpēc tā, jāpaskatās būs.


source

Varbūt tāpēc rāda mazāku clock frekvenci

Nu ja tā, tad task manageris ir apdirsies.

Vot tik vienkārši. AMD mātenēm tas nesaucas XMP, BIOSā neko neatradu, nācās meklēt, kur kas un kā, moš vēl kādam noderēs. Šis video ir precīzi manai mātesplatei un RAM.

Pa lielam te visiem ir taisnība. :D Optimāls RAM daudzums tīri ir atkarīgs no pielietojuma un operētājsistēmas. 16gb ir tāds standarts priekš visiem neskatoties uz neko. Tiem kam par daudz, nebūs pārāk daudz. Tiem kam pa maz, nebūs ļoti pa maz. Geimeriem pa taisno ceļš uz 16gb, jo lielās jaunās spēles rēķinās ar 16gb.

4GB - spics web serverītis, taču kā moderns PC grūti. Ja vēl tev ir HDD nevis SSD, būs bremze.
8GB - modernais budžeta gals. It īpaši kopā ar SSD un sakarīgu OS, dzīvot var. Baigi multi-tāskojot būs vietām jāuzgaida. Pats aizpagājušogad sēdēju uz 8GB Mac, viss bija bumbās - saprāta robežās. Tagad dators aizgāja Mammai un neredzu jēgu viņai tur kaut ko atjaunināt.
16GB - modernais zelta standarts. Visam pietiek, kamēr vien tu neaizej specifiski profesionālos ūdeņos. Ja baigi gribās, pats pa sevi nav problēma to piepildīt. Man mājas kastei ir 16gb un neredzu baigo jēgu likt vairāk.
32gb un vairāk - tas jau ir profesionāļu un lielo entuziastu gals. Ar 32gb viss ir pavisam labi, bet rēāli ikdienā nevajag. 32gb man ir tikai darbam.

Ja liktu jaunu datoru, atkarībā no cenas liktu 32gb vai 64gb, bet tas tīri būtu saistīts ar strādāšanu.

4 Likes

4GB ram ir viens liels bonus - ir iebūvētas piespiedu pauzes.

Rstudio uzkārās? O well var aiziet tēju padzert vai pastaigāties

1 Like

Bonuss, he says…
pepeexhausted

That would drive me nuts.

I’m just built differently

Bet nu ir iemesls kāpēc es yt skatos uz telefona kamēr strādāju ar datoru/kko spēlējot

1 Like

Uz tā datora pat kko var paspēlēt? Sheeesh, I almost want to gift you a decent PC.

Vecos diablo viņš vilka, wot un paladins uz zemākajiem settings arī, to pašu mc arī velk pat ar shaders bet vajag optimizācijas modus ( un var randomā crashot viss, bet esmu pie tā pieradis)

Bet man PC baigi neder, man vajag laptopu

Kura gada ražojums? Anyway i see you are playing different game than we. Tu spied no zirga the maximumu un vel bišķ.

Izklausās, ka tev ir divi ceļi - retro geimings vai arī grabināt kapeiku citam portatīvajam, kas var arī būt lietots.

Ir vēl arī " mobile gaming" un vsp neko nespēlēt ceļš

Jo pa lielam es datoru izmantoju internetam un kā vienu no glabātuvēm saviem foto

Man pat darba stacionārajam ir tikai 8gb ram.

Diablo ir vnk tavs liktenis lmao

Man pārāk sliktas atmiņas par to…vairāki tēlu failu vnk nobruka

Es ar savu trap spam čali biju ticis tik tālu solo pasaulē.

Bet varbūt būs jāsāk domāt ka reāla PC iegādi. Ja kāds grib retro looking budžeta variantu uztaisīt…XD I’m down. Bet tikai janvarī ksd cerams būs dzivoklis lai nav lieki jātransportē

Kas tev tur fonā palaists tāds vai tik daudz? Man idle kaut kur 3gb+ tikai, arī w11.