Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - apskats

#Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

http://cdn.myanimelist.net/images/anime/12/46931.jpg

Nosaukums angliski: Love, Chunibyo & Other Delusions!
Sinonīms: Chu-2 Byo demo Koi ga Shitai!, Regardless of My Adolescent Delusions of Grandeur, I Want a Date!
Žanrs: Comedy, Drama, Romance, School, Slice of Life
Epizodes: 12 + 1 OVA
Izlaišanas datums: Oct 4, 2012 to Dec 20, 2012; Jun 19, 2013

OP:

ED:

Apraksts:

Stāsts par, tā saukot, astotās klases sindromu, kad tu dzīvo fantāzijas pasaulē kā paša izdomāts tēls un par to kā ir jaunieši, kuriem viņu pagātne šķiet apkaunojoša un vēlas to aizmirst un par tiem, kuriem tas ir vairāk kā veids kā sadzīvot ar dzīvi. Iemetam pa starpai vēl diezgan labu, bet tajā pašā laikā “cheesy” romantiku un mēs iegūstam Chuunibyou.

Sižets: 7/10

Visnotaļ tipisks KyoAni. Skola, romantika, “cutesy” tēli. Bet ir arī fantāzijas elementi, kas ir diezgan uzjautrinoši, bet pietiekamā daudzumā, lai nešķistu uzspiesti. Citādāk ierastais skolas romantiķis.

Animācija: 9/10

Protams, KyoAni ir savā līmenī un pasniedz augstas kvalitātes animāciju. Gan krāsas, gan horeogrāfija, gan tēlu dizains ir baudāmi.

Skaņa: 7/10

Nebija nekā tāda, kas pārāk izceltos uz fona. Diezgan ierasta mūzika, kas labi pieskaņota sižetam. Skaņas efekti fantāzijas fragmentiem arī ar neko daudz neizcēlās, bet vismaz nebija kā no mucas izvilkti.

Tēli: 9/10

Tēli ir pats labums šajā visā. Gan galvenais, gan pārējie tēli ir pietiekami labi uzrakstītu, lai ieinteresētu. Lai gan viņi visi ir savā ziņā vienādi un nedaudz viendimensionāli, tomēr kaut kāda attīstība notiek vismaz starp galvenajiem tēliem, kas ir arī pats būtiskākais. Ir gan atsevišķas nianses, kas varētu likt nedaudz saviebties brīžiem, bet vairumā tiešām labi tēli.

Gala rezultāts: 8/10

Sērijas pašas par sevi iesākas samērā lēni un rodas sajūta, ka visas epizodes tādā garā arī paies, bet sezonas otrajā pusē notikumi kļūst interesantāki un tad jau vairs nespēju pat vakariņas paēst neskatoties. Vienīgais iemesls kāpēc neieliku augstāku vērtējumu ir tas, ka “slice of life” žanrs man nepatīk.

Runājot par OVA, neko daudz viņa nepiedod klāt sērijām, bet visnotaļ nav kaut kāds “random cashgrab”.

p.s. otrās sezonas apskats tiks veikts šajā pašā topikā.

3 Likes

she was my waifu :heart_eyes::smirk: :smiley:

It was alright, laba animācija. Pat kā slice of life žanra piekritējs ieliku 7/10, kaut kā ne pārāk tās izdarības gāja pie sirds, bet skatīties noteikti var.

Man tieshi beigas uzlaboja atziimi. Vairaak deelj taa, ka nepalika neatzinushies viens otram. Tas parasti visvairaak tracina shaada tipa seerijaas.