Chrome Shelled Regios

#Chrome Shelled Regios

Nosaukums angliski: Chrome Shelled Regios
Sinonīmi: Koukaku no Regios, Kokaku no Regios
Žanrs: Action, Adventure, Fantasy, School, Sci-Fi
Epizodes: 24
Izlaišanas datums: Jan 11, 2009 to Jun 21, 2009

OP:

ED:

Apraksts:

Pasaule ir kļuvusi neapdzīvojama cilvēkiem un to apdzīvo tikai dzīvnieki mutanti, kurus sauc par Limbeekoon vai Filth Monsters. Civilizācija dzīvo mobilos reģionos, kas ir iedalīti akadēmiju pilsētās un karotāju pilsētās. Reģioni savā starpā cīnās par resursiem, kas uztur šos mobilos reģionus., izmantojot specīalus ieročus dite, kas izmanto kei. Kad pilsētas necīnās savā starpā, tās izvairās no mutantiem, jo ar tiem cīnās tikai karotāju pilsētas.
Stāsts ir par Leyfon Alseif, kurš grib uzsākt jaunu dzīvi Zuellni akadēmijas pilsētā kā inženieris, bet pilsētas vadītāja dēļ tiek ievilkts atpakaļ kauju pasaulē, no kuras centās aizbēgt.

Sižets: 7/10

Visnotaļ interesanta shounen anime ar pietiekami interesantiem komēdijas elementiem. Ir arī mistikas elementi, kuri gan netiek izskaidroti, jo anime beigās tiek ātri nobeigta bez konkrēta nobeiguma, bet tas neliedza izbaudīt katru minūti. Epizožu starpā tiek arī attēloti notikumi pirms apokalipses.

Animācija: 8/10

Animācija ir manāmi novecojusi, lai gan tā ir tikai 2009. gada. Bet tā ir pietiekami krāsaina, lai nešķistu vienmuļa, bet nav arī acīs griezoša.
Horeogrāfija, šķiet, ir vislabākais animācijas elements, jo tā ir dziegan labi animēta un nešķiet pliekana vai nevietā.

Skaņa: 7/10

Tāpat kā ar animāciju, ar SFX ir manāmi novecjuši, bet tie tāpat ir pietiekami adekvāti.
Mūzika ir labi pieskaņota notikumiem un atbilst animes tēmai.

Tēli: 8/10

Tēli ir pats labums šajā animē. Uz lielisku tēlu attīstību gan var necerēt, jo uz to netiek balstītas darbības. Bet savstarpējās attiecības starp visiem tēliem ir izklaidējošas ar pietiekami labu humoru un pietiekami labi apstrādātu romantiku. Jāsaka gan, ka harema elementi nedaudz traucē brīžiem, bet tie nav pārāk apnicīgi, jo tas nav sēriju fokuss.
Par pašu Layfon runājot, tipiskais OP tēls, kurš nesaprot meiteņu uzmanību, bet tas savā ziņā tas vēlāk tiek ‘labots’, jo viņš savā ziņā ir uzticīgs savai bērnības draudzeni Leerin Marfes.

Gala rezultāts: 8/10

Personīgi, man ļoti patika. Ne velti jau trīs reizes esmu redzējis un katru reizi izbaudījis. Ideja ļoti “jāpaniska” ar milzu kukaiņiem un episkām zobeņu cīņām, bet tas savā ziņā arī sēriju šarms. Ko vairāk teikt ir grūti, jo pēdējo reizi pagājušajā gadā skatījos, tā kā šis tas izkritis no atmiņas. Tā ir nišas anime un ne visiem patiks.

Bet šī seja man nekad neapniks:

2 Likes

Ogo izskatas interesanti skiet ka piekersos pie shitas drizuma

Tikko pabeidzu skatities tas gan stasts salidzinosi nepabeigts bet ja zobencinas super animacija neslikta OP ari salidzinosi patika :slight_smile: visa visuma 8/10

Felli-senpai best! :smiley:

:D:D tie sperieni jap es nonirdzos tam nabadzinam biezhi sapeja :stuck_out_tongue:

et mans favorit ir protams Leerin :slight_smile:

Kad redzēju devu 8/10 vērtējumu, mazliet līdzīgs “Mahouka Koukou no Rettousei”

Uzsvars uz “mazliet”. Tur liidziiba tikai ierochos.

jap ierocos lidziba ir bet tas ari viss :stuck_out_tongue:

Ir dažas līdzības nevis tikkai ieroči, protams tā es domāju nav jāpiekrīt

Tēls ar op spējām kas citiem nav
Sacensības starp skolām/pilsētām
Slepena pagātne
Ir op militārā organizācijā
Izmanto īpašu ieroci
Vēlas aizsargāt meiteni

Pa lielam ‘every shounen in existence’. :smiley:

I know right :grin: