Chess Rush - auto battler spēle telefonā


Chess Rush ir auto battler (auto chess) žanra spēle telefonos. Šo žanru popularizēja dota auto chess un vēlāk arī riot games otrā spēle - teamfight tactics.Gameplay

Spēle notiek vienkāršā laukā, kurā spēlētāji izkārto 2-10 vienības un tās piedalās PVP un PVM cīņās. Monstru cīņas notiek pirmajos divos raundos, kuros spēlētāji tiek pie dažādiem priekšmetiem, kurus spēlētāji saliek savās vienības pastiprinot to uzbrukumu, bruņas vai tml. status.

Spēlē ir 52 dažādas vienības, tādēļ katrā spēlē iespējams izveidot savādāku vienību salikumus, kas dod dažādus efektus.

Veikalā nopērkamās vienības ir 1. līmeņa. Nopērkot 3 vienādas vienības tā pārtop par 2. līmeņa vienību. 3 otrā līmeņa vienības pārtop par 3. līmeņa vienību. Tātad nepieciešamas deviņas 1. līmeņa vienības, lai iegūtu stiprāko vienību. Katrs līmenis vienībai palielina tā dzīvības daudzumu, damage ko izdara ar auto-attack un unikālās spējas efektu.

Atslēga uz uzvaru ir izveidot stiprāko komandu pēc iespējas ātrākā laikā. Ir dažādi piegājieni kā to izdarīt, tādēļ katrs mačs nebūs tāds pats kā iepriekš.

Katrā modā pastāv iespēja spēlēt gan parastos mačus, gan ranked mačus, kur pēc spēles beigu rezultāta tiks noteikts vai saņemsi klāt punktus un kāpsi divīzijās vai zaudēsi punktus un kritīsi zemāk.

Divīzijas spēlē:

  1. No rank (unranked)
  2. Pawn
  3. Rook
  4. Rider
  5. Bishop
  6. Queen
  7. King


Vizuālā daļa

Spēle diezgan atšķirās no citām zināmakajām auto chess spēlēm. Ar katru vienības līmeņa upgreidu konkrētā vienība iegūst jaunu - uzlabotu izskatu.
Spēlē netrūkst arī dažādu customization fīču. Spēlētājs var mainīt sākot no sava laukuma izskatiem līdz pat dažadiem efektiem, kas parādas spēlē. Tiesa gan daudzi no šiem efektiem ir diezgan dārgi, tā kā nāksies vai nu daudz spēlēt un krāt zeltu, vai tos iegādāties par reālu naudu.
Ir arī dažādi limited customization - sezonu rāmīši, avatari, spēles efekti utt.


Spēlē arī pieejami dažādi modi, ko spēlēt. Classic, turbo, squad un co-op. Katra paša izvēle ko spēlēt, jo visos modus ir cilvēki pret ko spēlēt.
Personīgi spēlēju tikai turbo mode un squad, kas ir savādāks nekā classic un turbo mods, tas vairāk tendēts uz premade spēlētājiem.
Kopā var spēlēt ar 1-3 draugiem.


Spēle pieejama google play veikalā. Nezinu par apple. :P
Var arī spēlēt android emulatoros, ko reizēm mēdzu darīt, ja slinkums telefonu spaidīt.

https://www.chessrushgame.com/

Ja kāds izdomā spēlēt vai jau spēlē, droši var aicināt mani draugos, iespējams kādreiz sanāks uzspēlet kopā. ;D IGN - Divsoliz

Oh un ja ir kādas neskaidrības, droši varu paskaidrot. ^^ Pirmā sezona beigsies pēc pāris dienām un Latvijā esmu top #1 spēlētājs turbo mode. o/

2 Likes