Chainsawman anime confirmed! Treileris un info!

Chainsawman anime iznāks 2021. gada rudenī, aptuveni.
Animi taisīs studija MAPPA (Dorohedoro, Jujutsu Kaisen, The God of High School, pēdējā sezona Attack on Titan).

Kāpēc Chainsawman ir tāda haipa vērts? Izlasi mangu! Manga ir ļoti jauka, personāži ir vienkārši, bet īsti, dzīvi un dēmoniskā pasaule ir kaut kas neparasts, metaforisks, kas nav iepriekš redzēts mangās. Ļoti iesaku! Ā un daudz asiņu, vardarbības un tikai drusku erotikas!

5 Likes

omg, that looks so cool and beautiful. … esmu lasījis mangu, bet pasen iepauzēju, bet nebiju viens no tiem kuru tā tik baigi aizrāva. Bet woow, šis teaser trailers gan uzdzen tādu kā hype. Laikam vajadzēts atsākt lasīt mangu ;d
Bet nu jā, Chainsaw Man baigi aizgāja popularitātē, nekā iepriekšējais darbs Fire Punch.

Interesanti, nez vai Chainsaw Man animes pozitīvais panākums (spriežot ka noteikti būs laba) iekustinās kādu studiju veidot Fire Punch animi!? Laigan cik es atceros un saprotu tad Fire Punch ir more fucked up dažās lietās nekā Chainsaw Man. Tā kā iespējamība maza un ja jā, tad liela cenzūra varbūt. … Un gan jau to varbūt ātrumā paķertu cita švakāka studija un izveidotu švaku cgi animi (nezinu kāpēc, bet man tā ienāca prātā ka tā notiktu xd).

Edit: Šo to papētot ir iespēja, ka anime varbūt neizskatīties tik tik lieliski kā šis trailers, jo tas tik izveidots priekš hypa. Bet arī min ka iespējams izskatīsies tik pat glīti, jo komanda un papildus ļautiņi kas veido šo animi esot baigie profiņi. Tā teikt, tā pat kā ar One Punch Man animes veidotājiem, Madhouse profiņi un no malas profiņi.

Gaidam. Izskatās daudzsološi. MAPPA var izveidot sakarīgu action darbu, lai gan ne viss pie kā strādājusi studija ir zelta gabals ar masīvu animācijas budžetu.

Actually read manga after seeing this trailer, sen gribēju sākt, bet atliku uz vēlāku, now cant wait for show itself

2 Likes

Ye varbūt arī būs jāpalasa manga :D

1 Like

@UselessSakura nice.
@Jua Do it!

Varbūt jūs ar ieinteresēs tā paša mangakas iepriekšējais darbs.

Neguva tādu meinstrīm popularitāti kā CSM, bet tomēr mangu lasītāju aprindās gan. Vai ar drīzāk kā “cult classic”, ne tieši tā, bet līdzīgi. Ar stāsta tēmām, vardarbību, un tām grudrajām domām.
Laigan man sākumā patik, tomēr pa vidam bija gan garlaicīgi, gan more fucked up, un atkal lēkāja no nice un boring. Un tās beigas, ehhh. Beigās pašam diži nepatika manga vispārīgi.
Bet ja jums, vai ar drīzāk UselessSakura tīk mindfuck or some weird stuff tad šis varētu interesēt.

1 Like

Too much free time so why not

so far it seems like just something fucked up not mind fuck, but hey its enjoyable

1 Like

3 Likes

Pagaidām neredzu galīgi neko sliktu. Nezinu ko lieto darba autors, bet nu viņam labi gļuki nāk. Palasīju Fire Punch mangu, salīdzinājumā ar to Chainsawman viss ir pa mierīgo.

New Trailer. + op song.

2 Likes

Noskatījos un ļoti patika, sākumā pirms skatīšanās gribēju mangu izlasīt jo teica ka kaut kas ir izlaists bet meh :D kad būs brīvāks palasīšu :D
Labākais moments ir Denji pirmais skūpsts :D Pēc tam nevar nepieminēt bumbu sišanas spēli pēdējā epizodē :D Kā arī patika Denji un Power -10 IQ komanda :D
Interesanti ka katrai epizodei bija savs endings un visvairāk man patika trešais :D

Anime ļoti patika, kas pamudināja izlasīt mangu. Tālāk plot twist pēc plot twista. Emotional rollercoaster :sweat_smile:
Kopumā super manga

1 Like
1 Like

Yoooo, they’re actually doing it :smiling_face_with_tear:

1 Like