Čau no Mikelandželo!

Hey Hey Hey! image
Konichiva as i say lmao!!!
Mani sauc Miķelis, bet draugi mani pārsvarā sauc par Mikelandželo (dont @me LMAO, nezinu kapēc =D)
Es dzīvoju Mārupē un bieži braucu ar skrituļdēli #skaterboy =D
Spēlēju arī basketbolu ar draugiem!
Kā es uzzināju par šo forumu? Haha funny qvestion, es uzzināju no @PaiNagato un @Chris , tie ir mani klasesbeidri :rofl: reiz skolā sēdējām un runājām par to, cik stūlbi ir cilvēki, kuri heito anime lovers! LIKE, LET ME LIVE ! Anime ir super un katram tā patiktu, ja spētu novērtēt!
Kā es uzzināju par anime? Vienu dienu man pazīstama meitene parādīja Yuri on Ice un Diabolik Lovers, es actualy iemīlējos šajās anime. Es jums ieteikšu vienu lietu - never and I say NEVER watch Yuri on Ice ierunatu angļu valodā! Ausis asiņo!Tas ir vnk briesmigi! Esmu ļoti NEWBIE anime pasaulē, bet mani tas aizrāva tādēļ piereģistrējos te, lai uzzinātu vairāk!
Varbūt kādam patiks, kādam nē, bet pēc Killing Stalking lasīšanas, sapratu to, ka esmu bisexual, jo es redzēju cilvēku fan art un man pašam patīk to darīt.
Ar @Chris un @PaiNagato spelejam LOL un baudām dzīvi!

Arigato!

2 Likes

Sumināts forumā!

yow :hugs::raised_back_of_hand:

Sveiks :)

Please do a fan art of me and Sangwoo ! :pusheen_blush:
Apsoli man , ka kopa skatīsimies Yuri on Ice 2 , kamer tu coplay’osi Victoru un es Yuri ! :angry::slight_smile:
Ps. Ceru, ka paspēsi uztaisīt savu tērpu līdz UniConam :wink::four_leaf_clover::full_moon_with_face:

1 Like

THOTS OUT, WOMEN RUIN EVERYTHING 1527728707040

1 Like

Sveicieni. Vai var pajautāt kura serverī spēlējat?

And hello to you too.
GloriousVioletHogget-size_restricted

1 Like

Ziben Hai!

image

Ammm… šos “sedevrus” (vismaz pirmo) uzskatu par to iemeslu, kāpēc anime vispār degradējas pa lielam. Protams manā ekspermetnu teroijā viņa iekļaujas - bet nomest mandarīnu no 10 stāva - arī ir eksperiments, bezjēdzīgs bet ir.

Novēlu atrast tev savu anime ceļu šajos bezgalīgajos plašumos!

2 Likes

:wave:

Sveicieni :hugs:

Visai subjektīvi. xD

Pieņemu, ka visiem, it īpaši te, pajāt.

1 Like

heellooo :3

Welcome!

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.