Cau hehe es nezinu ko te rakstit

Sveikaaa!! @Jugerts ir istenibā ritīgi cute, neklausies viņos :joy:

Bet anyway, welcome :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Hello from the Dark side
tumblr_o2kekgUyGm1sfq9mqo1_400
Wanna be friends ~^°^~¿¿

2 Likes

Caww, jus te visi esat loti jauki

2 Likes

varbut ir jauks, tikai vins man kaut ko parmeta. es kaut ko nepareizi izdarīju?

No U
image

awwwww so sweet ;3

1 Like

So, ko tu spēlē, ko tu skaties, kas patīk? :grin:

man bail teikt te kaut ko baigi privatu

:frowning_face:

ja gribi, varam privati

1 Like

Droši - kur tevi var atrast?

mēs te par gaumēm nestrīdamies, neuztraucies, pat ja pasaka trash, retos gadījumos, tas ir nopietni, basically te pietur pie sevis slikto viedokli par cita gaumi, ja tāds ir. So mierīgi raksti te xD So what’s your favorite anime/manga?
And yeah par doxxing, vnk lol xd I actually wanna see someone try to do it. + Es tādu infu īsti pat par privātu neuzskatu.

1 Like

Forumā ir PM xD

1 Like

Ja tik tas nav tie overhyped korejiešu puiši, kuri skan no katra skolnieka ar tumbu pieturā. XD

Tā arī rīkošos. X3

excuse me stfu xD
Neesmu vēl dzirdējis, ka no tumbām, kādam BTS skan xD

Sveicināti!

Ja tas tevi iedrošina, tad varu pateikt, kas man patīk :grin: Man patīk Elfen Lied un Helsings. Tagad atsāku visu Attack on Titan skatīties no sākuma. Lai tevi vēl iedrošinātu, varu padalīties ar privātu informāciju - man patīk zaļā krāsa, mani mīļākie ziedi ir Jasmīni. Mana virtuve ir šapanieša dzeltenīgā krāsā un man ir pelēks ledusskapis. Man ledusskapī ir tikai 2 tomāti, 4 lauku gurķi un vista…un šprotes, medus, ievārījumi :grin::sweat_smile:

Kā redzi, nav nemaz tik baismīgi par sevi pastāstīt :blush:

1 Like

Tu esi savādaka nekā citi. Viņam skauž, ka viņš vairs nebūs īpašais šeit :joy::joy::joy: Man tu liecies ritīgi cute :3:

es ar mangam baigi nekad neesmu aizravusies, bet loti gribetu. anime man patīk watamote, jo vina tada cringy smiekliga. welcome to nhk ir neeereali laba. Kill la kill. Evangelion. Danshi Koukousei no Nichijou, jo vina tada comfy un miliga. Es tagad vairak neatceros neko ipasu. Es varetu privati iedot myanimelist kaadam ja interese.

1 Like