Bubuki Buranki.. the ending of that ep :'D

starting from 10:46… that would be such a nice ending, just snaps :'D
What are your opinion about that pps ? :'3

Don’t ya think hes dead ? xD vismaz padomājot loģiski :'D

Ņe bum bum, ko tu īsti pat gribēji pateikt

Lūdzu raksti normāli.

Tiešām grūti izprast ko es ar to mēģināju izteikt… Really?..
Es domāju ka tāds ending of the episode ir wnk (trolling auditoriju) jo come on, tur ironiski wnk saspiež to galveno varoni…

Nu, lai cilvēki saprot tu pastāsti, ko tu gribi:
Pirmkārt - vienā valodā (latviešu būtu vēlams)
Otrkārt - izstāstot visu tēmu, varbūt iesildi publiku.

Zinu, izskatas, ka piekasos tev par neko, bet nu šīs lietas, ja dara visu laiku - tu it īpaši - sāk šķist pārāk nenopietni, pat dažreiz beidzu lasīt tekstus, ti ktādēļ, ka pats beigās nevari izdomāt kādā valodā runā.

2 Likes

Well then sadly this wont ever change :’/ jo izsakos kā ērtāk, kkā neliekas ka šī vieta būtu darba vieta vai intervija kkam… ja es nevaru izteikties kā pašam ērtāk, then the hell with it. Don’t worry, will try to not make topic again, I see my mistake :'D

Es dodu 15 jāņogas, ka tu pat neesi centies to darīt… Man no sākuma arī nebija īpaši viegli izteikties, bet tagad pēc kāda laiciņa ir tik daudz labāk un foršāk izteikties savā dzimtajā valodā. Un ja tev tas šķiet kā darbs tad tas gan ir interesanti…

3 Likes

Es to atspēkošu ar diviem arbūziem :'D Ka esmu mēģinājis… my worst year ever… I was grumpy, edgy , randomly picked fights et et et… everything was just wrong… because when someone can express himself like he wants to do, then positive energy flows in ya :'D
Tas ir katram savādāk… citiem ir lamāties, aprunāt aiz muguras, kropļot valodu…
Man ir izteikties divās valodās, that’s all there is to it.

Bet kā gudri cilvēki ir teikuši, ieskaitot mani… ‘’ Neizpatiksi visiem, vari mēģināt, bet tomēr būs cilvēki kam neiesi pie sirds. ‘’ Katram savas iezīmes, pie tā arī paliekam. Ja ir vēlme izveidot diskusiju par to kā man ir patīkamāk, go ahead, but I think that would be a waste of time, because well… it’s me :'D and who else knows more about me then me ?