[Blade n Soul] Rādi savus screenshots!

nem nost to neck un braclet, un ta vietaa liec Pinnacle.

EDIT: tu gadijumaa nebiji assassins?

Aha zinu par pinnacle, bet slinkums iet 6-cilvēku lai dabūtu :smiley: Un es vislaik esmu bijis bm, jua ir sins

Nice, high five, es arī eju tikai 4mans un uz leju.

Ar ko tad tu spēlē un cik ta tev ap ir?

Ar 4 cilvēku ir ātrāk man šķiet, jo tad cilvēki pārsvarā jau zin ko darīt, 6-cilvēku daudzi jāgaida un baigi daudzi vienkārši uz citiem spēlē, neko nedarot un vāc atalgojumus tik.

Es tagad kādu laiku vairs nespēlēju, jo, manuprāt, viņi tur nedaudz slikti dažas lietas izdarīja, kas man nepatika, bet nu kad beidzu spēlēt bija ap 600, spēlēju Kung Fu Master.

also *gāju

Tagad vispār būs diezgan daudz kvalitatīvas lietas ko itkā darīs nākošajā update, bet nu man kā bm spēlētājam nav ko sūdzēties, jo viss, kas pārsvarā ir jādara tas ir - RMB :smiley:

PvE, maybe. Bet cik PvP pret viņiem spēlēju, high rank viņi bija traki. Liekas, ka pat grūtāki nekā KFM. Man pat liekas, ka viņi man sagādāja lielākās problēmas.

Nu PvP, ja bm māk spēlēt, tad ir tiešām grūti :smiley:

Nez pedeja laika izskatas ka ir tiesam veerts iet necro 4 man

Es vēl ne reizi pat neesmu redzējis to apģērbu nodropojam :smiley:

1 ned laika pabeidzam clan outfitu

1 Like

Mana klana tagadējais apģērbs, diezgan līdzīgi :D

2 Likes

Šo gan jau kādu laiku taisam, apstājās pie tā, ka vajadzīgi tie stulbie dizaini, kurus var dabūt tik ar ncoins… Debīlisms godīgi sakot, ka tik tā var dabūt tos

1 Like

Viņa klanam nav kapuces to viņš pats nopirka :smiley:

1 Like

Es vienkārši atrādu sava klana pilno apģērbu :stuck_out_tongue: :smiley:

1 Like

Oi oi oi :smiley:

var tak no Marketplace nopirkt XD zinkaaa pa 70 + g XD

Marketplace uzreiz viss pazūd, klana augstie teica, ka ja kāds nopirks tos dizainus pa ncoins viņi pat ar uzviju nelielu zeltā atmaksāšot

1 Like

1 Like

3 Likes