Blade and Soul - launcher problēma

prieki beidzās ievadiju PIN apstiuprināju to lawns un bla bla bla crash un esu ārā no spēles, lkm jānovelk full.

tev tā nav, piem man tas jaunais launčers labi rij resursus netā knapi var ieiet

Vroģi nē.

2 Likes

iemet skrīnu kkad palaid spēli gribu vnk redzēt task managerā kā izskatās process viņa ar savu gribu salīdzināt.

Nu tas pahodu būs tikai rīt, man ir ultra lēns nets. ;D Reizēm tas launcheris normāli uzvedās, reizēm kaut ko izdarot aizvērās. Ceru, ka šis reinstall mistiski salabos visu.

1 Like

Kā man ** šī spēle… Karoč reinstalloju pa nakti. Viss varteikt same. Atveru launcheri, spiežu palaist spēli. Uz brīdi task manager parādijās arī tas Blade & Soul by bloodlust(x64), tad pazuda un atvērās launcheris. Spiežu vēlreiz palaist spēli un launcheris arī aizveras un pazūd. >:(

1 Like

Atradu veidu kā tikt spēlē. Nejauši uzgāju tādu bnsbuddy un ar to varu palaist. Tho jāpagaida loadingā 5 minūtes un tad spēle palaižās.

1 Like

Nu vot problēma kaut kādā ratā atrisinājās man prieks, vnk man +/- ir pieredze šitādās mistikas jo kā vai tā esmu mmorg spēlētājs tur ir kā ir ar tiem launčeriem, kad gribās uzspēlēt, BET NEVAR! bet atrodu veidu kā visu salabot.
Man ta 10-20 min un esmu spēlē.