Beztēmas Stūrītis IV: Reborn With Vengeance

2020.gads, kā zināms, bija visai draņķīgs. Dega Austrālija, ASV gandrīz uzsāka Trešo Pasaules karu un izplatījās jauns vīrus - COVID-19 - no kura pat nav spējis izbēgt pat Čatnijs, kas šobrīd ir sasirdzis ar nāvējošo vīrusu.
Taču no pelniem ir augšāmcēlies Beztēmas Stūrītis un tas ir atdzimis, lai atriebtos visiem čatotājiem. Tas ir ticis lauzts, viņā ir tikti risināti strīdi un pat izveidotas attiecības, kā arī apspriesti jūtīgi temati, līdz beigu beigās to uzveica varenais iespraudenis Čats, tautā zināms arī kā Čatnijs.
Vai Beztēmas Stūrītis šoreiz būs uz palikšanu? Vai arī tomēr Čatnijs atgūsies un spēs to uzveikt vēlreiz? To zina tikai izstrādātāji, taču lietotājiem atliek vien paļauties, ka Beztēmas Stūrītis pret viņiem būs saudzīgs.

Rated R for mature!

1 Like

Baidos jau kopš 2019. gada te netiek veidotas un ļautas jaunas tēmas “beztēmas” vai tēmas kas paredzētas visa pēc kārtas mešanai tajās. Ja arī forumā ir aizķērusies kāda šāubīgāka tēma, tas ir tikai tā iespaidā, ka tā ir izveidojusies te vēsturiski un mēs uz vecām tēmām skatāmies maigāk.

Kādēļ esam atteikušies no šāda rakstura tēmām gan jau esmu vairākkārt izteicies gadu gaitā. Īsā versija, tās ātri kļūst par nepārskatāmām informācijas izgāztuvēm. Tās ne jauniņie, ne vecie biedri nevar ne normāli pārskatīt, ne piedalīties. Tās pirmo reizi parādījās pie pavisam cita lietotāja skaita. Tagad un ilgtermiņā šādi veidojumi tikai sačakarēs foruma uzbūvi.

Labs mēģinājums, taču domājiet reālas sarunu tēmas nevis ar fantāziju nepildītus beztēmas stūrīšus. :stuck_out_tongue: