Bērnībā kolekcionējamās kārtis un respektu izcīnošas mantas

Vainīgs.

ok, that’s epic

Paag vai es atradīšu savu veco Nintendo DS… Gan jau ka nē. XD

Man bērniņos stāv fišku kolekcija un Pokemonu kartis

2 Likes

man bail likt bildes ar uzlimju albumu un fiskam yougio kartim beyblade first gen.
un no konsolem visi ZILETONI ir saplisusi tikai kaste ar kartidziem ir nevis ka Divniekam bet gan KASTE kas kads 3 reiz lielaka…nu vel gameboy color metajas spelu nav vinam :((( vaidzetu nopirkt kartidzu uz kura raksta vinas…

Don’t be scared, we will understand

well uz atro roku ko var izrakt

4 Likes

Atkarībā no tā kādas kārtis tu domā. Man pašam ir aktuālas Pokemon, Yu-Gi-Oh!, Magic un citas tamlīdzīgas kārtis. Man arī kāds no bijušajiem kolēģiem atdeva savu Bakugan krājumus.

Viņš domāja par dinamo rīga kārtīm.

1 Like

Yeah no Yugioh trade es vēl šad tad gūstu vai zaudēju naudu. XD Pokemonu scēna Latvijā nav diža, bet makrets ir.

pilnīgi sirsniņa sāk straujāk pukstēt <3

1 Like

Man smiekli nāk par to, ka konsole izskatās kā Sega Genesis, kura ir 16-bit konsole, kad spēles tajā liekas no 8-bit ēras un pati ķīniešu konsole arī ir 8-bit. Tas ir konkrēts slap in the face of Sega, \nemot vērā, ka Sega lielījās par savu 16-bit konsoles spējām un cik tā ir labāka par NES. XDDD

Bet citādi es sev gribu dabūt tādu konsoli, kura spētu palaist manus dzeltenos/oražos kārtridžus, jo gribas tos atkal uzspēlēt old school style.

1 Like

Ķīniešu izstrādājumi. :D Es īpaši par to neiespringstu.

Būtu man strādājošas pultis, varētu padomāt par iespēju aiznest uz AF NY (ja es apmeklēšu), gados vecākie cilvēki noteikti priecātos. :D

2 Likes

Līdz paņemtu rokās pulti un atcerētos cik patiesībā tagad ir labas spēles. :D


Emmm… takā man veidojās figūriņu kolekcija tad nū… beidzot! nolēmu parādīt.

5 Likes

It’s beautiful. Es pieļauju, ka tās nebija lētas.

1 Like

My weeb lvl intensifies. That’s bad

5 Likes

:+1:

2 Likes

Ja jau mēs dalamies ar saviem dārgumiem…
Mani nesenie kolekcijas papildinājumi.

3 Likes

Me love my pokemon…

4 Likes