Bērnībā kolekcionējamās kārtis un respektu izcīnošas mantas

Šitas tev arī bija?

1 Like

Nope ;/

Man liekas es par šīm it īpaši hypoju, bija parastās un sudrabotās, žēl tikai 4 sudrabotās

Pokemoni, Digimoni, Yugioh, Beybladi, Bakugani, B-damani.
Vai ir vēl kaut kas bijis populārs starp bērniem no šāda veida animēm šajā pusē? vai pat vispārīgi!?

Kolekcionēšana lkm vairs nekas, bet bija Inazuma Eleven, dragon ball z, sonic pretty high up there just as a cool show

1 Like

Oh atradu manus vēl pāris lepnumus. Real time parasti un kārtis ar parakstiem

2 Likes

Very well… Pievienošos ar savu autismu. XD

4 Likes

man NHL 2000. gada uzlīmes ir :smiley:
Tur pat žoltoks virsu bija :smiley:

Kkadas jaunāka KHL tipa kartiņas arī kkur mētājas.

Ufff man ir bijušas tik daudz yugioh kārtis, bakugani un citas lietas, bet par laimi, vai nelaimi, lielākā daļa no tām ir sen jau pakāstas vai nejauši saplēstas. Nezinu, bet viņas piemeklēja kāda nejauka likteņa pirksta darbība.

Man nebija beibleidu, jo Preiļos tos nekad nepārdeva, un vienīgā reize kad es varēju tādu nopirkt bija ekskursiju laikā braucot uz Siguldu. Un arī tad nenopirku :D Tāpēc mēs skolā taisījām beibleidus no lego un tos virpinājām

Kreatīvs puika jau esi. XD Katrs dara kā var/māk.

Es nekad neesmu pieredzējis, ka kāds krātu Dinamo Rīga kārtis.

Es saskāros ar Pokemonu fiškām, Yu-Gi-Oh kārtīm un Beyblade. Pārējais uzmanības lokā neaizķērās.

Bija populāra nodarbība. Es savējo pat tgd pa norm summu varētu pārdot

Ir kāds, kuram tās kārtis vēl ir aktuālas?

1 Like

Mmm, vaidzētu būt

Lai uzdzītu kādam vēl lielāku nostaļģiju.
Joprojām lepojos, ka man ir šis. Nelepojos ar to, ka slinkums pasūtīt jaunas pultis, jo palikusi tikai viena un tā pati neiet.

7 Likes

Šī nu nav respektu iznīcinoša manta! Visas manas konsoles sen saplīsušas un kartridži izmesti. :pensive:

Repsektu izcīnošas, mans draugs. Jāpārlasa virsraksts. :thinking:

1 Like

Tas kāds oriģinālais vai kāds ķīniešu pakaļdarinājums? tā konsole.

Ķīniešu - Feihao.