Bērnībā kolekcionējamās kārtis un respektu izcīnošas mantas

Wont be surprised if I have every that is Dinamo Riga ones :D or All star ones :D Blja man sagribejas atrast, kur noliku visu :smiley:

Parakstītās bija lielākais retums mums :D

#NoMoneyInChildhood xD Pilna Kaste

4 Likes

Same here

My treasure and few more in that box

1 Like

@UselessSakura @DiviViens what about B-Daman?

never had one

Vajadzēja ieguglēt, lai atcerētos, kas tas ir. Man tādu nebija un dzīvē nebiju redzējis rotaļlietas. Tas lika atgādināt par bionicle robotiem. Viens vēl stāv skapī.

Ā nē, nav skapī. Nezinu kur noliku, gribēju nobildēt. :(

Vēl šie tajā laikā bija rare

1 Like

Joprojām atceros, ka manā skolā liels respekts bija Jāņa Sprukta kārtīm, jo viņš mācijās 25tajā. Man bija ar parakstu kārts. That was something special.

Es apmainiju kaudzi lai dabūtu šo xD

1 Like

Šitā man arī ir. <3

Tās Dinamo kārtis bija tik krutas? :D

1 Like

Tajā laikā peak of little guy evolution

Noteica tavu respektu rajonā.

mm. man gan nekā nav un nav bijis.
Tikai pokemonu fiškas, tie plastmasas beybladi, un dzelzs yugioh fiškas no čipšu pakām un yugioh kārtis no košļeņu pakām. Un kaut kas no digimoniem bišk, kāda kārts vai fiška, es neatceros. Kaut kur dzīvoklī kādā kastē stāv.
Pats tajā visā ar nemaz tā neiegāju.
Tik pa tv tās pokemonu trīs sezonas manītas un filmas, digimonu 3 un 4 sezona, yugioh pirmais un tad tas gx. Un tad pusaudžu gados manīju kā brālis skatās pa tv tos b-daman un bakuganus, cik es uzmetu aci, man nepatika xd beybladus es nemaz neesmu redzējis ;d

Laikam pie jums bija populāras jo neatceros nevienu (izņemot savu brālēnu) kurš haipoja par tām kārtim :D

Šitas tev arī bija?

1 Like

Nope ;/

Man liekas es par šīm it īpaši hypoju, bija parastās un sudrabotās, žēl tikai 4 sudrabotās