Belle Delphine fandom 🔥

Nekad, visu ko vajag varu atrast tāpat brīvi pieejamu. ^^ ja vajag, bet viņa nav manā gaumē. Man patīk mazliet apaļīgākas meitenes. Bet tas tā…

Hachi… :sweat_smile: :joy: :black_heart: :black_heart: :black_heart:

Flat is justice

1 Like

@Onii_chan

Aizmirsi pieminēt svarīgas lietas, piemēram, šai meitenei savs i-veikals ir.

Un jā - tājā tagad ir jauna preču kategorija. Pašlaik OOS. https://www.belledelphinestore.com/product-page/gamergirl-condom

1 Like

Viņai tur viss tagad ir out of stock. Nez kāpēc…

Interesanti, ka viņas mērķa auditorija tiem prežiem ir 98% virgins… Bet nu vienmēr būs optimisms. :sweat_smile:

1 Like

No otras puses. Varbūt kāds ir biznesa 'ģēnijs un pēc tam pārdos pa 10k, neatvērtu un nelietotu, gluži kā figūriņu.

Neapstrīdama investīcija.

prežiem tak termiņš ar kādreiz beidzas ;D

1 Like

Kuš. Viņi tak nezina. ^^

Bet ja godīgi, būtu laicīgi pamanījis, es visdrīzāk, liela iespēja, nopirktu un mēģinātu pārdot pa lielākām naudām. Jā no vienas puses apbšaubāma investīcija, tomēr cilvēki pirkuši vēl trakākas lietas pa trakākām naudām. Iphone ar flappy bird pa 10k… Taj;a pat laik;a t;a ir savdabīga lieta geek kolekcijai, kāpēc ne…

Es tā arī nopratu, ka tu esi gatavs pircējs. :D

Es vairs nerakstīšu šajā tēmā un pati sistēma visu jau apstiprina:

Let others join the conversation

This topic is clearly important to you – you’ve posted more than 25% of the replies here.

It could be even better if you gave other people space to share their points of view, too. Can you invite them over?

6 Likes

Kurš ,jau no Jums abonē viņas OnlyFans? :smiley:

Sure, Draugs ;)

Neesmu šos pagaidām skatījies un klausījies, bet gan jau varētu būt interesanti.

1 Like

Ir diezgan normāli podcasts

Viņas zīmols iepriekš balstījās uz noslēpumainības gaisotnes. Viņas video un citi prikoli man vairāk asociējās ar, piemēram, How To Basic. Neskaidrs un ērmīgs saturs ir daļa no šarma, daļa no interneta leģendas.

Varbūt Delvfīne sadomājusi mainīt imidžu. Podkāstos mazliet tika pieminēta nākotnes tēma un tas ko viņa tagad dara nav uz mūžu.

Vēl aizvien neesmu noskatījies/noklausījies tos podkāstus, intervijas, bet pēkšņi lūk vēl viena jauna, kuras host ir penguinz0 jeb MoistCr1TiKaL.

p.s. Viņam ir daudz citu interviju, podkāstu ar daudzām citām interneta peronām.

1 Like

You know what to do

no

2 Likes