Babylon / バビロン (Fall 2019)

image
Žanri: Mystery, Psychological, Thriller
Izlaišanas gads: Fall 2019

Apraksts: -te kaut kad būs apraksts-

1 Like

Vai šo neviens neskatās? Esmu pārsteigts, ka forumā nav ne kripatiņas par šo.
7. epizode normāli iegrieza visu seriālu, patīkams serials uz citu jauno anime fona.

esmu tikai 3šajā sērija, man tgd maza pauzīte no seasonal, bet šo un vēl pāris es definetly drīz atsāšu skatīt.

Bija doma iesākt ,bet kautkā nevelk.

Sezonas sarakstos šis te neizķēra aci. Tā nu nemaz nemēģināju skatīties.

PS. Šo te jautājumu jau nu varēji rakstīt tēmas nosaukumā un pirmajā ierakstā. Verot vaļā domāju, ka te būs apskats vai ieskats.

Būs… Tikai pirmās izdotās epizodes diezgan atšķirās no otrās kārtas izdotajām. Man ir grūti paredzēt kas būs tālāk, tādēļ aprakstu grūti uzrakstīt pagaidām.
Līdz tam laikam cerēju pavērt vaļā nelielu diskusiju, bet šķiet, ka šo detektīvu neviens negrib šeit skatīties. :D

Mēģināšu šo te paturēt prātā, ja nebūs ko skatīties. Tātad šis seriāls ir labs vai arī “savādāks” nekā citu šosezon?

Savā ziņā haotisks sižets - vietām tas iet normāli, citviet tas izbrauc ārā pats no savām normām.
Grūti pateikt kāds viņš ir. It kā labs, bet nekas unikāls vai dižens. Vizuālais gana interesants un brīžiem mēdz paspēlēties ar skatītāja jūtām un iztēli par to, kas notiks tālāk.
Nekas unikāls un jauns, bet mazliet labāks par vidusmēra mūsdienu seriāliem.

Ieteiktu noskatīties 3 epizodes un tad domāt skatīties vai nē, bet 3-7 epizode diezgan atšķirās no sākuma epizodēm, tādēļ skaties pats. :D

Okaay.

Dažos piegājienos nācās sevi mocīt un piespiest noskatīties līdz beigām. Seriāls pēc 7. epizodes palika drausmīgs. Pazuda visa detektīva pieskaņa, mistērija pārtapa par garlaicīgām politiskām sarunām par neko! Seriāls beigas arī bija tieši nekādas. Nekādas atziņas, nekāda izpratne par seriāla mēģinājumiem pasniegt kādas filozofiskas atziņas. Nav pat īsti skaidrs kāda bija jēga no visa iepriekšējā, jo beigās tam nekāda sakara nebija un parādīt, kas notiek ar pasauli pēc beigu notikumiem arī ir kas neiedomājams.
7-12 epizode ir garlaicīgākās epizodes, ko pēdējā laikā biju sev spiedis skatīties. Noteikti nebija vērts to darīt.
Nevarētu vairs nevienam ieteikt šo seriālu.