Vlogs par tikšanos Kuldīgā 14/11/2015

Forums ir vieta, kur var komentēt visu! :smiley:

paldies par ielūgumu, bet nebūšu. Būšu decembrī!

EDIT:

Lūgums neveidot privātās sarunas un grupiņas. AnimeForums ir tendēts, lai apvienot visus anime fanus Latvijā. Katra skype, facebook, un draugiem.lv grupa ir solis uz AnimeForuma navi. :blush: © m1raz

Mērķis ir pulcināt Kurzemes anime fanus - veidot real life pasākumus. Tad varēsim rīkot kopīgos (Rīgas/Kurzemes/utt.) mītiņus. Vai tiešām to neatbalsti?

Mirāža šeit iebilst par atsvešinātu čatošanas grupu izveidi, kuras dublē foruma funkcionālu. Sadrumstalojot komūnu, tu mums visiem laid nost asinis. :smiley:
Mēs pilnībā atbalstam Kurzemes štāba izveidi. Mūsu komūnas ietvaros tu saņemsi pilnu atbalstu un AF komanda ir gatava tevi pieņemt ar atplestām rokām savā pulkā un kļūt par tavu forumu.

Super! Nolaist LV anime komūnai asinis noteikti nav manās interesēs + atbalstu Mirāžas centienus saglābt animeforumu.
Kurzemes anime club čata funkcija nebūt nav pļāpāt un kļūt par kopiju šim forumam. Tās mērķis ir izveidot cilvēku grupu, kas aktīvi organizētu pasākumus un veidotu materiālus, kas piesaistītu arvien jaunus kluba dalībniekus.
Es jau nevaru sagaidīt, kad uzrīkosim Kurzemes grupas tikšanos ar rīdziniekiem! It īpaši, ja mūs sagaidīs ar atplestām rokām ^^

Pulcēt Kurzemes anime fanus var te pat forumā. @Menestrels pat var veselu sadaļu Jūms izveidot, bet skriet prom no foruma uz soc tīkliem un sēdēt katram savā stūrī, neļaušu!
Jaunam anime fanam labāk nonākt vietā, kur ir visu pilsētu pārstāvji nevis minēt vai pastāv kāda Kurzemes banda vai nē. :confused:

1 Like

Paldies par piedāvājumu izveidot mums veselu sadaļu. Nedalīsim animeforumu, lai jau tas ir lielais LV forums. Mēs postosim pasākumus un atskaites pie sadaļām, kā ierasts.
Good luck ar neļaušanu :slight_smile: cilvēkiem ir tendence sēdēt vairāk kā tikai vienā forumā

Esmu piedzīvojis daudz forumu nāves un varu 100% apgalvot, ka pirmais solis nāvei ir - Varbūt izveidojam skype/whatsapp/fb.com/dr.lv/vk.com sarunu. Kad nomirst forums, nomirst arī saruna un cilvēki pazūd!

Labāk jau būtu, ka visi vienā pulkā dzīvotos. Latvija jau nav tik liela.

Tev izstāstīt pasaciņu par Otaku.lv? varbūt izstāstīt pasaciņu par Anime.lv? Jeb par Anime-clan.ucoz.lv? Par Sakura?
Tā ir tikai puse no anime forumiem.
Vēl ir anime domubiedru grupas no kurām VIENA vēl knapi turās. (kaut gan tik pat laban, mēs varejām neņemties viņu administrēt… bet pārāk audz cilvēku tur palika…)
Es domāju, ka vietējai administrācijai ir pietiekami daudz pieredzes, lai nenobendētu šo, PĒDĒJO, anime forumu.

Pretējā gadijumā, jauniņie anime fani, sēdēs savās mājās, skatīsies anime un reiz gadā dosies uz UniCon, kurā nevienu nepazīs un vientuļi staigās apkārt skatīamies uz Cosplay un figuriņām.

Ja ir vēlme piedalīties Latvijas anime community sadrumstalošanā, neviens tev, protams, netraucēs, bet šīs forums nav tā vieta, kur tev sanāks to realizēt. Vismaz tik ilgi, kamēr manās vēnās tek asinis un zobens vēl kaut cik ir ass. :nikita:

Lol, es esmu bijis gan otaku.lv gan tajā ucoz, ilgi nenoturējās.

tāpēc, ka vadībā bija amatieri… :confused:
Nepietiek forumam uzlikt dzini un samest linkus draugiem!

Man šķiet es biju tajā ucoz, bet ja tas bija pirms kādiem 7 gadiem.

Otaku vai tad kāds kaut ko neposto vairāk? Bet jā animes forumi vienmēr bijuši mazos izmēros.

Vov…izklausās, ka tagad esmu Tavs lielākais ienaidnieks. Centies mani pārliecināt par maniem apzināti/neapzināti ļauniem nodomiem sadrumstalot anime community. Nedaudz neomulīgi paliek. Tu tā parasti ar jaunajiem anime faniem izturies?
Vēlreiz atkārtoju - esmu Par foruma izdzīvošanu. Tā vietā lai kašķētos mēs varētu kopīgiem spēkiem domāt, kā piesaistīt vairāk cilvēku un padarīt forumu aktīvāku.

1 Like

Animeforums.lv ir platforma, kura paredzēta tieši tam ko tu gribi darīt. Kā ta mēs dalīsim to animeforums? Tas ir domāts priekš visiem pieklājīgiem cilvēkiem. Te nevalda nekāda dižā monarhija(Mārtiņš jau gribētu, bet mēs viņam neļausim :stuck_out_tongue_winking_eye:), cilvēki kuri grib organizēt pasākumus un darboties ar komūnu vienkārši kļūst par administratoriem. Šī nav nekāda blogeru lapa, kura piederētu konkrētam autoram. Šī ir visu latviski runājošo cilvēku komūna, tieši šeit tu atradīsi tautiešus ar tādām pašām interesēm kā tev.

Es vienkārši gribu lai cilvēki saprot, ka katrs skype/ fb čats ir solis uz Foruma iznīcināšanu. :wink:

Ieraksts ik 2-4 nedēļās. :confused: Forums ir miris, vecie lietotāji vien mazliet spokojas.

Zinu vienu skype čatu no MAL bija ap 30 cilvēku or smth. Gada laikā čats palika aizvien klusāks un klusāks, izveidojās draugu kopas kas savā starpā vairāk čatoja. Varu mēģināt no turienes atvilināt kādu.

@Julia Saprotams tu gribi tikai labu, bet tiešām vajag vienu vietu, kur visiem uzturēties. Esam vienoti. :smile:

Es? Monarhs? Nē, pagaidām vēl neplānoju šādus gājienus. :smiley: