Vlogs par tikšanos Kuldīgā 14/11/2015

14. novembrī notika anime domubiedru tikšanās Kuldīgā (11:00 – 17:00). 

Piedalījās:

  • Gvido no Talsiem
  • Žanete no Saldus
  • Līga no Saldus
  • Jūlija no Ventspils

Ko darījām:

  • tērzējām par anime pie tējas tases “Artisan Pizza” (Žanete – pie kafijas tases). Tēma ‘top 5 labākie anime’.
    Sarunas plāns:
  1. iepazīšanās
    -trīs lietas/darbības kas Tevi raksturo
    -hobiji
    -ko dzīvē dara/grib darīt
  2. kā uzsāka skatīties anime
  3. iecienītākie žanri
  4. top 5 (visu laiku labākie vai konkrētā žanrā labākie). Jāmin anime žanrs un īsi jāpamato izvēle.
  • izbaudījām Jūlijas izcilās gida prasmes pastaigā pa Kuldīgas skaistākajām vietām. Paspējām salīt, ieraudzīt varavīksni un pasildīties saulītē.

  • ēdām picu “Stendera picērijā” + spēlējām riču raču + fonā anime “Hyouka”

Visi veiksmīgi tika mājās un tagad plāno nākamo tikšanās reizi. Kopīgiem spēkiem tika izveidots arī īss (1 min 14 s) vlogs par tikšanos. Ja apsveri iespēju to noskatīties – lūgums morāli sagatavoties. Dalībnieku starpā nav profesionālu video veidotāju, tā kā ir pieļautas tipiskās iesācēju kļūdas. Enjoy! https://youtu.be/19NMb0tC62k

Ja nākamreiz vēlies pievienoties – dod ziņu!

5 Likes

Īsiņš gan tas blogs, tīri bonusa materiāls. Un nav ko kautrēties no tā video. :stuck_out_tongue_winking_eye: Mēs nevienu podkāstu vai video nebūtu pabeiguši, ja ņemtu tādas lietas galvā.

Tagad nākošajā saietā mums arī būs jāveido blogs, lai zin neatpaliktu. :grin:

Paldies. Domāju filmēt vairāk, bet aizpļāpājos un pavisam aizmirsu par filmēšanu. Nākamreiz būs jāpacenšos nofilmēt vairāk :slight_smile:

1 Like

Vlogs. :smiley:

Uz veselību.

Hei Mārtiņ! Prieks, ka Tev arī jautri paliek no video vai vismaz tā nosaukuma :slight_smile:

Nepāproti, es tikai izlaboju vārdu Menestrela teikumā. Man nav nekas pret video, blogiem vai kā cita.

Un es ar nepacietību gaidu jūsu video atskaiti par nākamo tikšanos. Tā kā tiekaties ātrāk :stuck_out_tongue:

ok, ok! :slight_smile: pat ja būtu pretī - nekas traks taču nenotiktu. Es vispār brīnos, ka nav nekādu sliktu atsauksmju. Es tā gatavojos sliktiem komentāriem ka tagad nezinu kā reaģēt. Varbūt to neesamība arī neko labu nenozīmē :smiley:

Tak nepārdzīvo! Nakamreiz sanāks labāk, Un labāk un labāk! :slight_smile: Goodluck!

1 Like

aha :slight_smile: anime fani ir tik saprotoši un atbalstoši. Super! :blush:

1 Like

Lai viss izdodas!

Ja gribās sliktus komentārus varu iejusties viduvēja delfi komentētāja lomā, bet tad atkal būtu pa daudz rupjību. :smiley:

Vlogs tīri labs. Gribējās vairāk. Saprotams, ka visu laiku filmēt nevar.

Nav jau par ko pārmest, viss ir kārtībā. Video nav ne vainas. Anime fani (vismaz šajā forumā) ir draudzīgi un neviens nepārmetīs par ko tādu.

3 Likes

:smiley: nē, paldies par dāsno piedāvājumu. Un man prieks, ka Tev patika! =]


Es dzīvoju Kuldīgā un palaidu visu šo garām, gg wp.

2 Likes

Bija ieraksts forumā… bija ieraksts d-b grupā, bijā ieraksts Facebookā… :3:

Ahaaa! Prieks, ka uzrakstīji. Tagad varēšu Tevi personīgi uzaicināt uz nākamo tikšanās reizi :slight_smile:

Njaa…Karotei īpaši nenoveicās :smiley:

Paziņots tika savlaicīgs. Biežāk jaatver forums un neko nepalaidīsi garām.