Aptauja - Vai jūs izmantojat Discord serveri? (lūdzu izpildiet)

Sveiki AnimeForums.lv lietotāji!

Mēs būtu jums ļoti pateicīgi, ja jūs varētu atbildēt uz īsu jautājumu. Šī aptauja attiecas uz visiem foruma lietotājiem, droši balsojiet.

Pagājušo gad forums sāka izmantot Discord čata serveri. Pagājis jau kāds laiks un mēs vēlamies novērtēt tā apmeklētību un aktivitāti.


#Vai jūs izmantojat foruma Discord serveri?

  • Jā, pastāvīgi to lietoju.
  • Nē, nelietoju ikdienā. (vai pat par tādu nezinu)

0 voters

Liels paldies par sniegto informāciju!

Nelietoju. Ik pa brīdim ieeju, kā @moderators , bet zinu, ka, ejot kā parasts lietotājs, nekas ar anime saistošs mani tur nesagaida. Tik daži cilvēki, kuriem nevēlos runāt dzīvē un citi cilvēki, kas posto bullshit meme un runā par LoL. Labi, ka ir tāda vietiņa. Acīmredzot cilvekiem, atnākot mākslas galerijā (mūsu gadijuma, anime portāls), vajag ne tikai apspriest mākslu (anime), bet kaut kur atrst vietu lai palasīt meme un padirst, labi, ka tā vieta nav redzamā vietā.

4 Likes

Lietoju serveri ikdienā. Tiešām priecē šī Discord servera aktivitāte, jo ir daudz aktīvu lietotāju ar dažādām personībām. Cik saprotu, lielākā daļa ir no šī multeņu foruma.

Es galīgi nepiekrītu @m1raz teiktajam par to, ka tā ir vieta, kur cilvēki iet mēmjot un pad**st. Bet ir saprotams, kāpēc viņš tā domā, jo pats ir piedalījies šī Discord piegānīšanā gan ar nepiedienīgu bilžu likšanu (ievietoja bildi, kur bija uzzīmēts vīrieša dzimumloceklis vienā no augsta līmeņa programmēšanas valodām) un neregulāros intervālos ierakstīja vārdu “zupa” bez nekāda konteksta.

Jā, protams notiek arī neliela gānīšana, mēmjošana un runāšana par League of Legends (runāšana par League of Legends lielākoties notiek tam atbilstošajā Discord teksta kanālā #gaming-sarunas), bet šo problēmu varētu bez problēmām atrisināt, ja šī Discord kanāla @moderators būtu pietiekami kompetenti un aktīvi. Tā kā šajā Discord kanālā moderātoru aktivitāte ir praktiski neeksistējoša un pat tad, kad tie ierodas, tie mērķē uz dažiem indivīdiem ar kuriem ir sliktas savstarpējās attiecības. Kā arī tad, kad tiek uzdots jautājums par pašu moderātoru uzvedību, nekādas objektīvas atbildes netiek sniegtas.

Kopumā pieredze šajā Discord kanālā ir ļoti pozitīva, jo sarunas par multenēm notiek regulāri, tiek apspriestas arī jaunākās relīzes, šajās sarunās piedalās tādi cilvēki kā @DiviViens, @MnjauTheCatso, @vacis un citi. Kā arī tiek apspriesti ikdienas notikumi un kopīgās aktivitātes, piemēram skolas dzīve, braukšana slēpot, spēļu spēlēšana, filmu kopīga skatīšanās. Kā arī nevajag aizmirst, ka pamatā Discord skaitās platforma priekš videospēļu spēlētājiem, tāpēc nav pārsteigums, ka tur liela aktivitāte ir saisīta tieši ar videospēļu spēlēšanu.

2 Likes

Es atbildēju, ka nelietoju patstāvīgi ikdienā, lai gan, protams, es pa laikam to izmantoju.
Es dažreiz rakstu Direct Messages dažiem foruma lietotājiem, taču milzīgo čatu nē, jo tur ir gandrīz neiespējami (vismaz man) iesaistīties sarunās, ja tur notiek jau saruna… vai arī otrs variants, kad cilvēki sasveiconas, bet vairs neturpina sarunu xD

3 Likes

Pilnībā piekrītu, tavam viedoklim, kā aktīvs lietotājs vAru arī pateikt ka moderātoru rītcība tur ir pilnībā 0 ja tā parādās tad tiek vērtēts tīri uz sabiedriskajām atiecībām, neobjektīvi. Bet saruna tiešām tur notiek aktīvi un jautri visiem, visi parunājas pa dzīvi, pa piedzīvojumiem, skolu utt.
Un tas ka tur ir spams ik pa laikam tā ir tiešām pilnīga Moderācijas atbildība.

2 Likes

Personīgi, es domāju ka šis nav muzejs, kam izej cauri pāris stundu laikā, bet kopiena, vairāk vai mazāk. Bariņš ko vieno kopīgas intereses. Nedomāju ka ir slikti, ja cilvēkiem veidojas arī cita veida diskusijas un pat attiecības, draudzīgas, romantiskas, kas nu kuram. :smiley:

Tomēr piekrītu arī @m1raz,brīžiem kaitina tas sviests, ko cilvēki iemet. Tas ir čats, bet reti kad es tur ieejot sastopu sakarīgu dialogu, kam pievienoties. Nesaku ka nav, bet reti… pārāk reti. Visbiežāk tur ir stundām vecas sarunas un nekādas aktivitātes…

Bet nedomāju ka tā pat ir paša čata vaina, vienkārši, es to neuzskatu kā daļu no af. Protams tur var noķert af lietotājus, bet domāju tas ir tīri psiholoģisks triks, ārpus foruma, tātad tas jau ir kas cits…

3 Likes

Pat nebiju gaidījis šādu atsauču daudzumu. Redzu vairāk par pusi balsotāju ir papildus izteikušies par serveri un visi atzīst problēmas klātesamību. Tas viennozīmīgi liecina par vērā ņemamu problēmu un tai būs jāatrod risinājums pēc aptaujas beigām.

Pateicos visiem lietotājiem kuri pastāstījuši un vēl nav paspējuši pastāstīt par savu pieredzi.

Nelitoju, pacik uzskatu par nevajadzīgu blakus efeketu, un tomēr domāju, ka vajag vietu kur virtuāli patusēt ārpus foruma vajag. Rakstu no telefona, tāpēc daudz neizplūstu.

2 Likes