AnimeForums.lv TOP5 Puiši un Meičuki!

Nevajag ja…visi tak kaut ko raktsa forumā :smiley: Būtu lielāks iemesls te jokoties un rakstīt legit anime stuff.

Ow yeah… forgot about Dope/Rain/Diviviens… then yeah more :'D bet tas tops būtu tik ap tiem 7 :'D vismaz džeku starpā :'D

NU tu tak pats arī raksti…es saku ieskaitot čatu…forums ir pietiekami vecs, lai izraktu ļoooti daudz cilvēku. Nevajag arī top 5, var kā vidusskolas mister forumietis un miss forumiete. :smiley:

1 Like

So then… ja tā… tad tiešām nebūtu ilgi jādomā meiteņu starpā… ir tik divi varianti ta…
Bet a džkiem… ah they will pick the moderator or the one who posts the most… no fun as well :'D

1 Like

Tas pats, kas tagad praktiski. Domā cilvēki balso tikai skatoties uz selfijiem? Protams, ka nē…

Un izklausās tu nezini foruma cilvēkus pārāk daudz :smiley:

Es tik pēc foruma lasīšanas spriežu, cik cilvēki parādās un ko ir rakstījuši :'D Usually the same olds are at top :'D only some new blood cuties can change that, but there aren’t any xD I get called cute by my gf and exes, but I don’t believe in that crap :'D And now that’s how this top has been made ‘’ Lets look at the selfie corner and pick ppl from there ‘’ xD

Esi bijis uz kādu AF saietu?

Tā dara visas gf un tas strādā uz abām pusēm :smiley: :smiley:

Bet labi, lai būtu vnk pasviežu idejas, kuras man pesonīgi šķiet labākas un interesantākas.

1 Like

Nav vēl gadījies :'D pat Unicafe neesmu vēl iegājis, tik garāmejot redzēju ka tur bija daudz cilvēki valentīndienā ap sešiem :'D
Well and Good job, extra ideas are always good :'D

1 Like

Nu ir dauuudzi, kas sanāk tā, bet forumā daudz neraksta :wink: Jap arī biju ap to laiku tur tad…tur tas psāciens bija. Vēlāk ejt garām bija jau pamaz :smiley:

Aizmirsi pieminet Teachmesenpai. Viņš ar popularitāti ieguvis ir. Un pašu Hoootsu >__>

Yeah yeah… I know. about both senpais…
Un es vēl un vien nez kas un kā tajā Unicafe notiek, maybe someday I will visit that place.

Viss tika pateikts. Skatās jau bildes nejau personību šajā topā

1 Like

Nepareizi… skatās pēc selfijiem :'D

Bet vaitad selfiji nav bildes?

Oh damn, šis ir grūti.

1 Like

Bungu rīboņa. Pec topa kàds uztaisis suicide visticamāk :confused:

5 Likes

ir atšķirība vai wnk bildes un cilvēks vai selfiji… kur cilvēki wnk pozē… Don’t start to pick a fight Bunny… don’t…

1 Like

Pie tam jebkuru bildi var so easy uzlabot…vnk meh ideja.

Man jau virve staav uzsieta. :smiley:

3 Likes

Tie cilvēki tik ātri apvainojas par mazāko lietu, kas tur liels kaut kāds mazs paštaisīts iekšējais tops, kurš beigās īsti neko arī nenosaka…