AnimeForums.lv Meet-up#1

Būs, vismaz, divi datori. Ja vajadzēs uztaisīsim :smiley:

No fun… :frowning: Būtu maza prilūdija pirms saieta.

1 Like

Ouh, thats nice. Man patīk bārā, ka ir neuskrītoša, bet forša tāda fona mūzika , vismaz nav klusums. Var labi pačilot. Redzēju FB alkohola menu, sapratu Long Island nekādā gadījumā nedzert ibio maķ :smiley:

1 Like

@GS es viennozimīgi iešu, bet unicon laikā izgulēšos… :smiley:

Nav tik traki… Es baidijos no game over, bet izradijas visai ciešams. :slight_smile:

Nēnu, tas akraīgs kādā vietā. Piem Justā, es divus Long Islandus izdzēru, bij vāks.

1 Like

Kas jauns. Pirms tam tak nebija?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/l/t31.0-8/12238202_982250851834312_8983280327813473154_o.jpg

1 Like

Bezalkoholiskie un ēdieni)

Lūdzu nenogaliniet. :frowning: Nebūšu :frowning: Piedodiet. :frowning: Pazemīgi atvainojos :frowning: Tiksimies WINTERCON :mafii:

2 Likes

To dien man ir sacensības. Rokas un mati magnēzijā, bet varbūt tikšu

1 Like

Virtuāli nošaut un mērcēt darvā! :smiling_imp:

Es būšu, man pa kabatai ir tie brīvie pasākumi :smiley: :smiley:

1 Like

I’m sorry.

1 Like

Ja apsolies būt uz nākamajiem (gan jau tādi būs, kur ta liksies viss forums) tad var mēģināt piedot. :stuck_out_tongue:

1 Like

Tad tikai ,ja tu samaksāsi par ceļu! :slight_smile:

2 Likes

Vaiiii, es vien nabaga students esmu, kas pārtiek no roltoniem :smiley: :smiley:

Cik tev ceļš izmaksā?

1 Like

1 Like

Turp un atpakaļ kopa +/ -20 :smiley: Bet ja godīgi,labāk nevajag! :slight_smile:

1 Like

Uh daudz. Pa visiem kopā nebūtu žēl samesties. Bet tas tā, gan jau kādu dienu atvilkism tevi uz sanākšanu. :smile:

1 Like

Tikai un vienīgi Wintercon. BAZARA NAV.

1 Like