AnimeForums Jaungads (bildītes)

Masīvs sveiciens visiem, it īpaši @Jauna_gada_grupa !

Beidzot attopoties no ziemeļblāzmas effekta. Apjēdzot notikušo, ka lūk - sasodīts, pagājis gads un Marvel izmantojot to pašu matemātikas formula pelna miljardus, kamēr DC raustoties naudas epilepsijā, sitas stūrītī. Arī pati anime industrija dīvaina bijusi - sajūta radās, ka anime labāka kļuvusi. Autori beidzot sākuši strādāt… eppp, nē - joprojām kā 90% bija garāmejošs grāvis, tā arī palicis. Bet neko. Taču no katra gada paliek vienalga neparastas atmiņas, kuras tā vien gribās paturēt. Foto ir lielisks risinājums kā to var izdarīt.
(Fotogrāfijas veikuši pērtiķi ar amputētām rokām, būdami akli kopš dzimšanas, kuri pirms tam spēlējās ar granātām - tātad, fotogtrāfijas ir dzērušu amatieru līmenī - visu to labāko.)

Leģenda:
Jau izsenis, no neatminamajiem laikiem, patiesībā šis ir kāds otrais gads, neviens tā īsti nepateiks, jo neviens neatceras tā īsti - ja nu tikai daži izredzētie, kas spēja izlauzties cauri uzkodu kalniem un šķērsot grādīgo jūru, lai sastaptu slavas kalnu, kur vari kļūt par vakara zvaigzni. Sastapt mirušo cerību krāteri, kur visi vecā gada solījumi izplēn nebūtībā. Un vien sastopot pusnkats zvaigznes, vari naivi sev solīt - šogad man būs veselīgs dzīves veids, macīšos un strādāšu cītīgāk! Taču nebaidies jel ceļiniek! Ir citi varoņi, kas nežēlo sevi un gatavi ar tevi mesties cīņā un to izcīnīt. Dalīties savās gudrības par sendienu notikumiem - kurš no varoņiem bija leģendārāks - One Punch Man vai Mob Psycho. Kura frakcija labāka - Marvel vai DC, un vai navajadzētu sarīkot PVP. Protams, uzpeld citas svarīgas tēmas - … ammm… politika… kā samazināt nodokļus bruņām… Un tomēr, nebaidoties ne no kā, visi viņi sevi dēvē par AnimeForums biedrību, kur iestāties var jebkurš un privilēģijas rodas ar. Tusiņos, kā savējais, ar citiem vari papļāpāt par dāžādām lietām, … pst… runā kā pat ko vairāk var dabūt… Un Jaungada saiešanas ir tas mirklis, kad visu un ikviens var visu noskaidrot un saklausīties dažādas runas.

https://goo.gl/photos/HkxqjtERxVa1thPT7
424 new photos added to shared album

7 Likes

Nu vareeji jau nokementeet, kas tas par pasaakumu, ja jau reiz saaki. :smiley:

1 Like
13 Likes

Beidzot kāds ielika :smiley:

1 Like

Gah.
Bilde bija temporary. Es izlabošu to kad būšu mājās.

Izlaboju bildi!

Perfekti! :smiley:

Paldies par bildēm!

Bija patiesi interesants pasākums! Milzīgs paldies par aktivitāšu un piedzīvojumu pilnu Jaunā gada sagaidīšanu.

:smiley: pic of the year.

Dažas bildes no Megijas arhīva

Kaimiņu salūts

Hoots ar savu incestu

Galvenie piromāni

7 Likes