Anime ziemas sezona 2017 ❄

NO!!! Master race - only original !!!

Subtitles - middle class

DUB - peoples who just like comfort ^^

3 Likes

Šitais atgādina man vienu franšīzi, un putniņš kaut kā līdzīgs… meh, tikai sakritība. Vai tomēr… bet pacik MADHOUSE - anime industrijas titāni, kuri vismaz cenšās, tad nu, būs protams jāieskatās.

Предпочтительный язык общения на этом форуме, исключительно, латышский. В редких случаях допустимы английские и японские высказывания. Просьба говорить на латышском или переосмыслить правильность вашего выбора коммюнити, в котором вы обосновываетесь.

С ув., Модератор AnimeForums.lv
(šī publiska ziņa ir adresēta @DeAtH_AnGeL, ar nolūku pabrīdināt par šī foruma pieņemtām tradīcijām)

Tas tiešām ir augstākais līmenis. Vai te kāds meistars arī pilnībā saprot japāņu valodu?

1 Like

@Julia js nemaldos

aha @kadiljaks :smiley: es ka viduvejs mirstigais skatos ar sub vai dub :stuck_out_tongue:

5 posts were split to a new topic: Anime ziemas sezona 2017 offtopic

esmu nomelusi iecekot sis animes

tiesam neticeju ka kadreiz sim ieraudzisu turpinajumu tacu parak neceru uz to …lai nesabojatu savas ceribas velak :smiley:

lai gan military nav mans cup of taste nolemu pameginat ieraugot coveru :slight_smile:

also no seriju turpinajumiem varbut iecekosu ne piece ja tradisies laiks tam

savukart no ovam esmu nolemusi iecekot sis

welp pa cik nesen noskaitijos vinai main series lai kam ovu ari vajadzetu noskatities :smiley:

pedejais lai gan ne pats sliktakais bus jauna kuroshitsuji filma …jo ka gan citadak… lielais black butler fans vnk nespetu to palaist garam lol :smiley: :smiley:

2 Likes

Es viņu ļoti gaidu :slight_smile:

2 Likes

Youjo Senki…vnk wow. Patīkams pārsteigums. Kārtīgas kara ainas, ar labiem backgroundiem…episkā orķestra mūzika fonā un galvenais tēls ir nežēlīgs. šo es gribēju redzēt Izetta!

Fuuka arī ir patīkams pārsteigums. Romance+music cant go wrong. 4 epas pagāja nemaz nemanot. Sižetiski viss notiekas gana strauji un ir arī patīkami skatīties.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2. Pirmās 2 epas…smējos pamatīgi. Izskatās, ka būs labāka sezona nekā iepriekš.

Pārējas vēl neesmu iečekojis. :confused:

Veel pat pirmaas epas neesmu redzeejis. :smiley: Nav kad vienkaarshi.

Kur ta tik aizņemts? :smiley:

Ir citas lietas, ko dariit veel bez straadaashanas. :stuck_out_tongue:

2 Likes
6 Likes

Laigan šeit rakstīt ir jau pa vēlu ;D tomēr ziemas sezona nav beigusies vēl ;D
Biju atzīmējis vairākas jau sen, kā piemēram - Kuzu no Honkai, Little Witch Academia, ACCA: 13-ku Kansatsu-ka un vēl šo to.
Bet noskatījies neesmu neko, jo gaidu eng dub, un vairākām jau ir tas, bet tomēr mana garastāvokļa pēc, beigās paies ļoti ilgs laiks kad vispār ko noskatīšos, jo arī no visa 2016. gada neko neesmu diži noskatījies, tik kādas 5 animes.

Bet varu galvot ;D, ka noskatīšos “Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen”, tad kad iznāks full eng dub, jo pirmā sezona man patika.

Esmu drošs, ka noskatīšos līdz galam Youjo Senki, Little Witch Academia un Ao no Exorcist. Demi-chan wa Kataritai un ACCA: 13-ku Kansatsu-ka ir atstāti pusceļā, varbūt turpināšu. Hand Shakers iesāku skatīties, taču ļoti ātri apnika un neplānoju to turpināt.

Kuzu no Honkai - for all dem depressive peeps iesaku

1 Like

Depresija + Kuzu no Honkai = depresija^2

Jup :slight_smile: