Anime varoņu tipi: Aptauja!

var jau atstāt. i just wonder :'D

es nē ^^

Izdarīt jau vairāk neko nevar :smiley:

1 Like

Es skatos, ka tas ļaunais Hinedere tips patīk ļoti daudziem, bet nav neviena, kas balsotu par Himederi :smiley: Ja jau forumiešiem patīk tie ļaunie tēli, tad kāpēc neviens negrib pievienoties manam mayadere un sadodere fandomam? xD

1 Like
@Onii_chan, tu briesmoni!

1 Like

Jā, esmu parūpējies par to, lai nebūtu tik vienkārši izvēlēties :smiley:

1 Like

Neesmu nekad īpaši ievērojis šādu tipu tēlus, vai arī es neesmu mācējis atšķirt. Tātad dižas zināšanas un piekrišanas man nav šeit. Man pat īsti nav waifu ;d. Man ir ielaikotas pāris anime meitenes kā Chiho no The Devil is a Part-Timer tik neatceros kāpēc ;d, Kanna no Tamako Market, jo man tīk viņas sub un dub balls un viņa pati ar nedaudz ;d un vēl viena otra cita pāris sīkumu dēļ.
Bet viņas neiekrīt šo Dere kategorijās, it kā, laikam.

Vienīgās kuras es pats pamanīju un sapratu ka ir Deres:
Taiga no Toradora!. Pilnīga Tsundere A. Un tas ir ļoti kaitinoši. Gribētos uzšaut pa pakausi, lai beidz būt nejauka ;d
Yuno Gasai no Mirai Nikki. Kā jau visi saka Yanderu Yandere. Visiem laikam viņa patīk, bet man nē, man viņa nepatīk, ļoti nepatīk, vai pat riebjas, jo viņa ir savtīga nojūgusies *****. Ok viņu daži līdz tam noveda, es varu pajust līdzi, bet nē, man viņa nepatīk. Un viņa nemaz nav tik apburoša izskatā.

Papētīju internetā. Vienai otrai Dere kategorijai kā undere un bodere nemaz nevaru atrast top sarakstus. Bet …
Kā tev te ir parādīts, tad laikam jau Esdeath no Akame Ga Kill iekrīt mayaderes lomā, tad vēl internetā redzot viena otra Durarara meitene ir Yanderes lomā, Chiyo no Gekkan Shoujo Nozaki-kun ir Deredere gan arī manis minētā Chiho no The Devil is a Part-Timer ir Deredere (man laikam tad patīk Derederes ;d).
Bet vai Mine no Akame Ga Kill varētu būt Tsundere, vai arī tikai ļoti nejauka un kaitinoša ;d?

Un laikam uzgāju šo sarakstiņu angliskā veidā un par Derederēm otrais teikums ir savādāks “Deredere characters are constantly smothering their love interests with affection.” , tātad viņa tieši smacē savu mīļoto ar tonnām mīlas ;d.

Un citā sarakstā uzgāju vienu otru citu un šo: Bakadere - pastulbas un neveiklas, bet tomēr mīļas.

Tā kā te ir jābalso par 3 tipiem, bet es īsti neesmu šos tipus īpaši iepazinis un tavā sarakstā nav manis atrastais tips, tad es balsoju par šiem - Dandere , Deredere , Bakadere xd

p.s. njā, es ar piekrītu ka loli šeit neiederās, jo loli ir vairāk uz izskatu nevis raksturu.

1 Like

Jap viņa ir

Vai tad tas nav jauki? (It īpaši no yanderes :D )

ok. Bet tad Sheele no Akame Ga Kill ir Dandere ?

Ir, tāpēc jau es paņēmu Deredere :stuck_out_tongue:
Nu man vairāk acīs krīt nevis viņas “Mīlestība” pret Yukkī, bet gan viņas nestabilais stāvoklis, tas ka viņa ir nojūgusies un man tas nepatīk. Tā pat kā šie divi tēli - Seryu Ubiquitous no Akame Ga Kill un Priscilla no Claymore. Seryu man patika no pirmā brīža, jo viņa bija mīļa, izpalīdzīga, bet tad redz cik nojūgusies, cik izskalotas smadzenes viņai ir. Un Seryu ar nestabila ka nespēj saskatīt, ka pati ir kļuvusi par pašu ļaunāko radību. Visām viņām tas aiziet uz to ka viņu bērnības ir bijušas drausmīgas, var pajust līdzi, bet ehhh, they are bunch of crazy b****** :expressionless:

1 Like

Kā jau teicu tas ir vairāk japāņu kulturās lieta un pats par sevi šie tipāži pat neattiecas uz visiem anime žanriem. Tas ir vairāk attiecas uz harem animēm vai tamlīdzīgiem darbiem, kur ir daudz meiteņu iesaistīti. Bet tas netiek īpaši izcelts sevišķi. Lielā mērā tie ir tipāži ko izdomāja pati anime komūna Japānā. Nav gluži tā, ka studijas pēkšņi izdomāja šāda veida kategorizāciju. XD

Tas ir attiecināms uz irl xD

Un kā tad to izdomāja studijas? Man šķiet, ka tieši studijas bija tās, kas šo visu ieviesa

Esi kādreiz dzirdējis par 2chan? No turienes pārsvarā rodas arī visādi šādi termini. Manā laikā kad aktīvi sāku skatīties animes (kkur ap 2005-2006 gadu) šadu terminoloģiju un memes nemaz nebija. Un tik vēlāk sāka parādīties. Studijas parasti vienmēr dara to, kas potenciāli patiktos faniem nevis otrādi. Un ievieš savās animēs bieži to ko vēlas redzēt un dzirdēt fani. Parasti tās gan ir animes ar ļoti lielu fanservice daudzumu. Iepazinu šīs tipāžas no saita, kas ļoti daudz info ņem no 2chan. Bet īstenībā šīs tipāžas praktiski lieto tikai biggest die hard fani no kuriem es nu vairs neesu. Man vnk patīk skatīties animes neiedziļinoties šādās niansēs vairs. XD

1 Like

Megumi skaitās kā yandere? :thinking:

Dziļi šaubos

Kas tad rada tavas šaubas?

Nav yandere pazīmes. Viņa tad vairāk ir himedere.

Neteiktu, ka viņa ir Himedere. Jā, viņa gribēja labāku dzīvi, bet nebija īsti tā, ka pret visiem izturējās kā pret kko zemāku. Arī sava iemīļotā priekšā viņa uzvedās… labi

Nu bet yandere viņa toč nebija