Anime ko es šobrīd skatos

Izlasīju visu pieejamo Yotsuba! mangu, tad nu ar gribas ko līdzīgu, bet mangu ziņā nezinu, bet tad atcerējos ka vismaz kaut kas bišk līdzīgs ir animēm un ko vajadzētu ar paturpināt.

un arī otro reiz noskatīšos pirmo sezonu.

Cik pāris sērijas jau noskatītas, tad tas pats foršums vien ir kas pirmajā sezonā. Bet nu tas nosaukums Repeat tiešām ir burtisks, ne pilnīgi, bet nu 2. sezonas notikumi notiek 1. sezonas laikā. Tā teikt viss no tā netika parādīts, tāpēc to parādam šai sezonā. Interesants paņēmiens vispār, pirmo reiz ko tādu manu.

Bet nu skatīšu hronoloģiskā secībā, viena otra sērija no pirmās sezonas, viena otra no otrā sezonas.
https://anitay.kinja.com/completely-unnecessary-the-chronological-order-of-non-1723283826

1 Like


its like a magic labs veids kā noņemt akmeni man uz sirds

Pabeidzu skatīties Overlord. Ļoti gribas turpinājumu :frowning:
Top tier isekai
Overlord_anime_characters

Atsāku skatīties, nobinge watchoju visu līdz pēdējais izgājušai episodei, tgd esmu pārāk invested un gribu mangu palasīt. Too fucking good.

Skatos tagad Black Bullet, cik traģiska 10 epizode :sob:

Iesāku skatīties Dororo - so far real good :)

1 Like

Noskatījos Inuyashiki. Manuprāt ģeniāls anime 10/10 :smile:
b3ff5ed84b91420dff291d0b27f6dad5e7e78e30v2_00

1 Like

@Shadowrise Viņiem vajadzēja vairāk iepīt tēlus, attiecības ar citiem tēliem utt. Tad ar varētu vairāk just tēliem. It kā mangā tas tiek vairāk parādīts, dialogi ar ģimeni un pārējais, bet animē viņi tos pa lielam neiesaistīja, laikam tāpēc jau vien 11 sērijas tik. Ja būtu to izdarījuši, tad anime būtu vēl labāka.


Non Non Biyori Repeat - jeb Non Non Biyori 2nd season - bija tik pat tīkama kā pirmā sezona. Tik interesanti, ka nevis turpinājums, bet tāda pati kā pirmā sezona, tik parāda citus notikumus no pirmās sezonas laika posma, ko neparādīja pirmajā sezonā.


Let’s watch some movies.




Bet nu arī tad noskatījos šīs jaunās sezonas animes pirmo epizodi.

hmm, es esmu daļēji apmierinās un daļēji vīlies.

Epizode ir tikai 3 minūtes. Okey, pilnu 20-30 min epizodi viņiem neizvilkt, visiem jau bija doma, ka šī būs īsā anime, bet nu vismaz bija doma ka 12-15 minūtes, nevis tik 3 minūtes. Okey, viens notikums lai iet tās 3-5 minūtes, bet nejau tik pati visa epizode. Viņiem vajadzēja uztaisīt ilgāku epizodi no vairākiem notikumiem. Kā piemēram Daily Lives of High School Boys.

OP vispār nav, tik 6 sekunžu logo, bet ED ir 30 sekunžu īss. Tātad OP slikts, ED ok.

Animācijas ziņā it kā ir tīkami, tik varēja iespējams šo to labāk.
Un man pat patika kā tēli tika uzzīmēti, sākumā man tas radīja bažas, it īpaši viņu acus krāsas, bet bija nice.

Nu tad arī tas kas ir pats svarīgākais - mūzika un skaņas efekti - jo šajā animē nav dialogu un monologu.
This was perfect. Gan skaņas efekti, gan mūzika, gan arī viņu “ohh, ahhh, uwu” skaņas ;d

Bet tik nezinu kāpēc viņi sāka ar mangas 23 chapteru. Ok tas viss pa lielam ir random, bet tomēr varēja sākt labāk ar kādu citu.

Pa lielam laikam jau būs tīkami, bet diemžēl būs arī nepatika, jo tas epizodes garums ir par īsu. 3 min vietā varēja tiešām būt 12-15 min, ar vairākiem 3 min notikumiem iekš vienas epizodes.

1 Like

Katru nedēļu jāgaida viena epizode kura ir tikai 3 minutēs? Varēja jau uzreiz visas izlaist :smiley:

Jap. Bet nu tā jau viņi Japānā nedara.
Ja to pārraidītu jau tagad Netflixā kā Ultraman, tad arī tiktu izlaistas visas sērijas.

Tad jau jāsagaida, kad būs visas epizodes un tad visas jānoskatās.
Bet skatīties 20 minūšu Anime bez dialoga, manuprāt apniktu, tāpēc jau uztaisīja tik īsi, bet lai gan 3 minūšu epizode jau ir baigi īsa.

Tev apniktu skatīties vecās “Tom and Jerry” sērijas?
Okey, šī nav tāda vardabīga slapstick humora anime, bet tomēr savā ziņā kas līdzīgs, klusais kino, tēli nerunā utt.
20 minūtes būtu labi, bet okey, lai taisa īsāk, bet nu kādas 10-15 min, kā jau daudzi tieši domāja kā būs, nejau 3 min = 1 ep = 1 chapter, that’s bullshit.

Bet tad man ienāca prātā viena doma.
Cik daudz sēriju būs?
Ja 1 ep = 1 chapter = 3-5 min, varbūt pat 7 min, ja tiek adaptēta garāks chapters, un beigās būs tikai 12 vai 24 sērijas, tad tas ir pilnīgs bullshits.
Mangai ir 80-90 chapteri. Ja viņi paliek pie šī formāta, tad viņiem jāizveido vismaz 50 sērijas, lai mazinātu šo vilšanās sajūtu.
Bet diemžēl es šaubos ka viņi to darīs. :/

Ja, Mangai ir 80-90 chapteri, tad 90 sēriju nebūs, katru nedēļu pa vienai ~3 minūšu epizodei būs jāskatās gandrīz divi gadi, neskan loģiski :smiley: Drīzāk būs kādas ~12 epizodes.
Vēl ir variants, ka Anime nenosedz visu Mangu, tikai līdz kādam tur 12 Chapterim tiek un viss, tā citreiz dara, ka nepabeidz Anime kā Btooom!, Sankarea, piemēram.

Jā, bet tur jau tā lieta, ka tām ir reāls stāsts, bet šai tie ir random notikumi. Ok viens otrs chapters parādi kā viņas sapazinās utt, bet tas savā ziņā arī ir random.
Tā kā arī tā visa mangas nosegšana nav tik svarīga, vienu otru chapteru jau var izlaist.
Nu jā ja katru nedēļu pa vienai sērijai tad tas būs pamatīgi ilgi. Bet ir jau FMA, Eureka 7, Wirld Trigger un pāris citas kuras ir pie 50 sērijām, tāpēc apmēram tāds skaits būtu ok.
Laigan jau priekš īsās animes to nedarīs. Tad visdrīzāk uztaisīs 12 vai 24 sērijas un kaut kad otro sezonu, laigan ja viņi ko vēl sačakarēs tad neviens nemaz negribēs otro sezonu :/


Es ir būt šitis skatīties ziniet kapē? hz pats nezinu sākums likās labs un booring, bet vēlāk iegājā dzīvē, sievietes izskatās kā dāmas nevis kā mūsdienu animehas= prostitūtes, uzdzena ttādu kā nostaļģiju.

1 Like

oooohhh hell yeah man. RAISE YOUR FLAG!
but get ready for some feels too, when time comes it will hit you hard af.

Skatos šo, pagaidām patīk. Sākumā likās, ka būs tāda parasta Anime, bet ir diezgan laba.

Es vispār esmu baigi butthurt saistībā ar to Joshikausei animi, jo daudzi komentē kādus debīlismus heitojot.
Kā piemēram pirmā sērija ir soft ecchi un daudzi baigi heito to. Bet tas ir tikai tāpēc ka animācijas studija ir idioti un to tieši chapteru izvēlējās kā pirmo sēriju. Bet tie āksti noteikti ir atskatījušies sazin kādas harem ecchi animes noteikti.
Citi vēl komentē “kāds jēgs no tās” “anime bez dialoga ir mēsls” “ainime bez skaņas ir mēsls” - b** viņi laikam nezin ka rietumniekiem arī ir bijušas vairākas tādas multfilmas senāk kā piemēram Tom and Jerry. Ok, šī anime nav vardabīgs slapstick humors, bet gan cute anime humors pa reizei vēl klāt soft ecchi. Bet savā ziņa doma tāda pati, ka animi uz priekšu velk mūzika un skaņu efekti.
Un tie āksti jauc savos komentāros skaņu ar dialogiem. tas nav viens un tas pats, un tur ir skaņa, skaņu efekti, mūzika, utt. tikai nav dialogu, monologu.
aaaaahhhhhhh
Bet laikam baigi nevar vainot tādus ākstus, kuri atskatījušies sazin cik un kādas animes un pat neiedomājas, ka varētu ko citu pamēģināt, nesaprot silent kino foršumu. Laigan tas nav pilnīgi silent kino, bet nu tomēr.
Bet arī viņi neko nezin par mangu, diemžēl tad nevar viņus par to vainot.

Nu ko tad arī paķēru šo trash šovu. Noskatījos tad to pirmo sēriju.

To ir tik bēdīgi teikt, bet šis likās pat labāk nekā Joshikausei. :<
Abas ir īsās animes - shorts.
Šeit bija ok OP, ED tāds ne pārāk.
Epizode 12 min gara nevis 3 min kā Joshikausei.
Un te iekļāva 2 chapterus sērijā, nekā Joshikausei 1 chapters = 1 sērija.
Vienīgi tik varēja labāk iekļaut vēl kādu chapteru, lai ir 3, jo 2 likās bišk par īsu.
Japāņu balsis ok, mūzika ok, animācija ir tīkama.
Cenzūra bija. Speciāli logo pāri tām pāris vietām. Laikam jau nāksies gaidīt bluray/dvd versijas, vismaz tur nebūs cenzētas ;d
Bet pat ar visu cenzūru bija tīkami skatīt. Laikam tāpēc ka esmu lasījis mangu un zinu kas un kā xd
Reāli pa lielam bija ok.

hehe ahhhhh :c tas ir tik bēdīgi, ka tik foršai, jautrai mangai kā Joshikausei uztaisa animi kas ir ok, bet liek vilties, bet šādai “trash” mangai uztaisa vēl lielāku ok animi :/

Noskatījos 1. epizodi “Fairy Gone”
Manuprāt sanāks tīri lādzīgs anime. Art style arī patīk.
Kaut kādā ziņā, pēc plot atgādina Jojo’s :smiley:

1 Like