Anime ko es šobrīd skatos

vārds labāk neiederās tāda šova, man pat alternative nepatika 5 sērijas redzēju un drop, a šeit pat nav jēgas, jo atgriezās characters, kurā ir tik daudz emocijas, un tik bieži mainās sejas mīmika, man pat pa dzīvi tik daudz nav bijis.

alternative vispār zemē metams, neveiksmīgs mēģinājums iegūt popularitāti ar vārdu vien.

Pieķeršos beidzot My hero academia jaunajai sezonai.

Nu parastais ir tāds pats mēsls, nezn kā cilvēkiem patīk. Man tur tikai viens characters likas normāls Shinon. Pārējiem īsti nedeva skrīn time, un tiem kam deva, character develoments bija dirsā, bet ideja forša par to nestrīdos(vismaz tajā laikā).

@DiviViens @UselessSakura
hmm, šur tur ja pasen esmu manījis ka citiem un it īpaši SAO heiteriem tīk Alternative ;d laigan varbūt sākums, neesmu neko dzirdējis par beigām ;d

70% Ir ne Sao heiteri, bet gan Kirito heiteri, tpc nebrīnos, ka šovs, kur nav Kirito un ir tāds pats storijs viņiem patīk.

Es ar vienu draugu gaidam nākamo sezonu, kuru jau atklāja

1 Like

Gjau heito Kirito tāpēc ka tie 70% grib paņemt priekšā Asunu, bet viņa aizņemta ar Kirito un šiem nespīd.

2 Likes

lol, tas ir viens no reasoniem, pamatā ir viņa poorly made characters.
Btw Asuna isn’t waifu material, Shinon is.

Neinteresē waifu, neinteresē personality. Pēc izskata vien nesaprotu kādēļ cilvēkiem patīk Shinon.

1 Like

saoii111
Daudziem iepatikās dēļ tā, ka viņas ass pus šovu rādīja skrīnā.
Bet man - 1.Īsti pat nepatīk, vnk ja izvēlies no Sao characteriem
2. Viņas ārpus spēles izskats kinda cute
3. I like blue haired girls
4. Asuna meh, meh… un citām skrīn time nebija tik daudz cik vaidzētu, tpc izvēlēs tur īsti nav, tikai starp šīm 2vām.

2 Likes

Blue hair bija tikai ingame. :D

znaju, man vaidzēja pieminēt gan in game, gan ārpus game, kpc viņa man liekas norm salīdzinoši.

Sāku no šīs sezonas anime skatīties Goblin Slayer, vienīgais anime(izņemot Tokyo Ghoul), kas man liekas interesants. Kinda fucked up, vismaz viss uz to iet.

Tik daudz mīksto šo heito xd Tikai tās rape ainas dēļ un daži piemet vēl ka šī anime ir edgy af un ka tas ir slikti.
okey, iespējams kā vispārīgi kā pirmā sērija animei varbūt nav tā labākā, bet viņi ir nejēgas ka heito to iemeslu dēļ xd
Nu un ka edgy af, tas nenozīmē ka tas ir slikti. Un tā aina … tas tik parāda cik ļauni ir goblini, bet nē, kaut kādi nejēgas ko muld pat par rape culture un ka tas tie fetišēts … nejēgas xd
Un citi saka ka manga un light novele labāka. Nezinu, pašlaik par agru spriest. Nezinu kā viss tika aprakstīt grāmatā, bet mangā tajos x_x pāris brīžos tika vienā lapas veidā katram tam tēlam parādīts īss backstorijs, žēl ka to neielika animē, būtu lielāks emocionālais iespaids. Bet saistībā ar to rape ainu neviens nesūdzējās, bet kā tas tiek parādīts animē tā visi saceļ traci, laigan mangā vairāk tika parādīts nekā animē. ;d
Un arī laikam neviens neņem vērā ka tā ir jāpāņu multfilma nevis amerikāņu, kultūras un domāšana atšķiras, tas nav brīnums ka kaut kas tāds tiek parādīts, bet pietam cenzētāk nekā mangā.
Var strīdēties par to vai pirmā sērija ir laba vai slikta pati par sevi, bet heitot animi to ainu dēļ ir pilnīgs stulbums, tirliņi xd

3 Likes

Es pirmo episodi jau reizes 5 paskatījos xD Par edgy piekrītu, ir daudz edgy šovu par kuriem pat vārdu neteica, un sauc viņus par masterpiece, piem., Claymore, Berserk. Cik es redzēju tracis pacēlās dēļ crunchyroll, jo viņi nepareizā kategorijā ielika anime jeb pussy ass bērniņi nolēma paskatīties un sabijās no kaut kā tāda.
Pats mangu un novel nelasīju, bet zināju ka tur iepazīstināja ar tiem 3 characteriem, ja tā būtu arī anime, es tikai vairāk nohaipots būtu par viņu. Bet jā, nesaprotu es viņus, pat neskatoties uz to crunchyroll kļūdu, daudzi tpt jau uzskata, ka anime būs mēsls vai jau ir mēsls, redzot tikai pirmo epizodi(Pat smiekli nāk). Personally for me Es mīlu tāda tipa šovus, redzot 2 epizodes es nevaru sagaidīt next(lkm novel būs jālasa), man piemēram pat liekas, ka bija laba domā sākt ātri jeb jau no sākuma parādīt visu nopietnību, ja būs tik viena sezona. Parasti visi uzsāk lēni un pēc tam force ending, kas padara anime reāli sūdīgu, un tu nožēlo, ka patērēji tik daudz laika, bet te uzreiz var saprast būs tava tipa anime vai nebūs, vienīgais sūdīgi, ka idiotu bars uzreiz parasti uzsāk traci, cik sūdīgs ir šovs un daudzi pat nemēģina.

Claymore nebija edgy, MC bija pussy and that’s all. Pārējo nelasīju, pietika nejauši redzēt tekstā claymore. ;D

1 Like

Pats neredzēju, bet a lot of comments utt about claymore being edgy, bet ok now i know, Lets change Claymore ar to pašu Akame ga Kill, kuru arī daudzi gatavi uzskatīt par masterpiece.

Pirmo reizi dzirdu, ka kāds tos darbus uzskata par masterpiece. :D

Sadly, tā ir. Es īsti nevaru spriest par Berserk, zinu, ka manga visiem patīk, un dēļ tā arī pirmais adaptation likās daudziem ļoti labs, bet Akame ga kill, kas piem. man likās shitty 2 pusē, daudziem liekas, kā masterpiece jeb best anime they ever seen.