Anime ko es šobrīd skatos

kuš

1 Like

yaass <3

Noooop, neesam mērķauditorija. XD

1 Like


Jāiesāk šis būs laikam pirmdien, R- 17+ un action, fantasy= es jau varētu tagad likt kā minimums 7/10 par maniem žanriem in overall, kaut gan kaut kādi umņiki jau reviewos salikuši 1,2,3 cerams ja es noskatīšos un man iepatiksies uz visiem 100 % MAL uzkrastīšu kārtējo reviewu.

1 Like

es gribu noskatīties bet jau ar otro reizi nevaru tikt pāri pirmajai epizodei. idk why :'D

1 Like

man ir vienkārši lielāka pacietība nekā tev :D

1 Like

Nodropojot epizodi pirms beigām? :D oh nvm, tas ir mans drop klucītis. :D :D

ye. es vēl skatos :'D

1 Like

Ir tā vērts? :D Are they couple now? :D

viņi nav couple. Meiteni neitrāli friendzonoja & tagad viņi ir labi draugi (Man personīgi patīk situācija kāda ir tagad tāpēc es kinda ceru ka viņi nesaies kopā- bet IR atlikusi vēl viena epizode! :D )Tagad akcentē ļoti Tachibana un tās meitenes no sporta komandas draudzību. Ceru, ka gali saies kaut kā kopā.
Grūti teikt, bet es vairāk teiktu, ka ir vērts pamēģināt skatīties šo anime nekā nē. Man patīk šīs anime mazās detaļas, atmosfēra ko dod šī anime, stāsts ir diezgan vienkāršs bet patīkams, taču paši tēli nav pasniegti pietiekami interesanti. Kā arī man prasās vairāk paskaidrojuma/backstory jo dažreiz rīcība un domas man neliekas racionālas. Toties man patīk, ka šī nav super cheesy romance anime, šī nav super-drama anime. Tā ir vairāk par soulmate tipa draudzību (vismaz es tā to redzu) un kopumā draudzību, attiecību dažādību.

1 Like

Tā meitene no sporta komandas gan ir staigājoša un riebīga klišeja, besī tādi tēli. :D

1 Like

varbūt nav tik slikta klišeja, bet man vairāk nepatīk, ka viņai nav iedotas nekādas baigās īpašības izņemot - es esmu jauka & man rūp Tachibana


Ilgi domājot, ko jaunu iesākti sapratu, ka ir tomēr jānoskatās visas animes, kurās Sawano ir pielicis roku uz doto brīdi 5/25= 8/10 cerams 9 beigās ielikšu par visām epizodēm kopā.

1 Like

Ja kas, filma ir random stāsts.
Bet otrā sezona nav turpinājums šīs pirmās sezonas 24 sērijām, bet gan pirmās sezonas 15 vai 16 sērijām, apmēram, jo ap to vietu pirmā sezona aizgāja anime original, bet pagāšgada otrā sezona ir manga adaptācija. ;d


Atcerējos, ko toreiz gribēju teikt par Seven Deadly Sins - tas likās pilnīgi random un kas ko kāpēc ?! cik atceros viņi abi tieši nemaz viens ar otru nerunājās un pat necīnījās, bet viņi saiet kopā beigās, Gowther + Guila = :heart: !!!??? Kāpēc?

Mistika ar to Exorcist, sanāk tas jaunais variants 2017 gada viņš ar, ko sākas pirmajā epizodē? tieši pēc pirmās sezonas 15-16 sērijas sanāk? un cik es saprotu filmu var pēdējo noskatīties (pēc visiem seriāliem)- naher viņi taisija tad to 2017 gada variantu varēja aizmirst un miers.
Un par Seven Deadly Sins tu, cik saprotu sāksi skatīties otro sezonu, kad iznāks visas epizodes?

Lai nespoilerotu par Gowther + Guila tu atradīsi atbildi jau otrās sezonas vienā no primajām sērijām.

Filmu un ova sērijas var skatīt kaut vai pašās beigās, tie ir random stāsti no tā visa.

Cik tās animes mal forumā saka, tad pirmās sezonas 1-17 ir mangas adaptācija, ar šādām tādām pārmaiņām 16 un 17 sērijā, tad 18-25 ir anime original.
Ja grib seko mangai tad, pirmā sezona 1-17 vai 16, es īsti nezinu jo tur ar šādas tādas pārmaiņas un tad otrā sezona. Laigan ja pirmo reiz es skatītos tad es skatītos visas pirmās sezonas sērijas un tad otrās sezonas sērijas, man būtu vienalga ;d

Pirmā sezona laikam aizgāja tā, jo nebija manga tikusi tālāk, nebija ko adaptēt, tāpēc anime original. Bet kāpēc pēc 6 gadiem izveido 2. sezona kura sākas pa vidu 1. sezonai, to es nezinu. Varbūt pēc kāda viena otra gada būs 3. sezona, varbūt ar nebūs. Jo nu 1. sezona beidzās, tā ka varētu nebūt 2. sezonas, bet otrā sezona beidzās tā, ka vajadzētu trešo sezonu. Tad jau redzēs.

aa, ok, gaidīšu redzēšu. Jap, es gaidu kad būs visas sērijas ar pilnu eng dub.

Sk es noskatīšos tad vnk pirmo sezonu un ovas, filmu a to 2017 gada izlaidīšu, manga nemanga man tas nav svarīgi, bet prikols tāds, ka es biju domājis, ka tas jaunais ir vnk otrā sezona a te izrādijās…

Tā kā esmu pabeidzis Ghost in the Shell, nākamais ko skatos ir Dennou Coil. Noskatijos pagaidām pirmās divas sērijas, un jau diezgan patīk.

°oi Grancrest es mangu lasu… :smiley:

1 Like

Es skatos fary tale. Tikai nesen izdomāju noskatīties.

4 Likes