Anime kanāls?

Sveiks anime skatītāj!
Ir parādijies jauns anime kanāls!
Tur redzēsiet anime topus, apskatus un AMW kā arī daudzas citas lietas!
Reku links- https://www.youtube.com/channel/UC_o85rU6IN1D2yZRl12ME0A
Ja nav grūti nospežat like ka arī subscribe!
Paldies jau iepriekš! Uz drīzu tikšanos!

2 Likes

I’m sorry… amw? XD

Upss! AMV:sweat_smile:

Jebkurā gadijumā iesāku izdzēst visus intro. Man, ka jaunam lietotajam, tev visai nepraktiski likt man skatities 10 sekundes lejuplādetu no neta template.

AF administracija sekos kanāla panākumiem un ja viss ies kalnā izveidosim atsevišķu kategiriju. Mans pagaidu puedavajums visu tēmu noformešanai izmantot tagu #cleresichannel . Kategorijā Animmanija tiek publiceti pamatā @Kadiljaks video. :wink:

1 Like

Gaidīsim tālāku kanāla attīstību.

Okey!

Piekrītu mirāžam - intro noteikti nevajadzētu būt garākam par pāris sekundēm.

Jāpiedomā arī pie skaņas balansa, piemēram, AoT apskatā grūti tevi dzirdēt pāri mūzikai, tai jābūt klusākai un droši vien bez lirikas.

EDIT: Google audio library ir labs resurss muzikālajam pavadījumam: https://www.youtube.com/audiolibrary/music Var izmantot savos video bez maksas.

Vispār. Nesaprotu ko skaņas dara apskatos un informacijas nesošos video… jebkuru muziku var aizvietot ar diktora balsi.

Nav ne jausmas, kur un kāpēc tas aizsākts, bet Youtube tas jau tāds standarts, ka ir mūzika vai source material audio pavadījums fonā.

Smells wrong.

Man patika AOT amv :thumbsup:
gaidu nākamos video~

Ja nemaldos kaut kur pāris mēnešus atpakaļ redzēju kaut kur tēmu par šo anime kanālu.
Neprofesionāļa ieteikums (tīri no pieredzes) mūzikai nav jāpārsit balss (pašam ir šadas kļūdas, mēģinu citus no tā atrunāt.)

Protams atvainojos - bet pieņemsim Attack on Titan skan meitenes balss (ja nemaldos), bet pamācībā par 3D “niku” - maza puišeļa balss. Atkal - ja nemaldos. Tāda disonanse malziet rodas… vai man gļučī…un tas viss man sapņos rādās.

Bet par AMV “thumb up”

sākās ar to, ka cilvēki, kuri nespēji skaidri un skaļi runāt kkā gribēja kompensēt savu beztalantīgumu nevis censties kaut ko labot sevī. :wink: Cilvēki ir tādas būtnes, kas meklē īsos ceļus, nevis skatās no profesionāļiem. T.i. kinematografija, televīzija un citas vietas, kur strādā cilveki ar vairāku gadu pieredzi.

Pamatā šāda mūzika ir vajadzīga, jo neviens neklausās cilvēku balsi. (tā ir pārāk neinteresanta un nepiesaistoša) Tāpēc viņi liek mūziku fonā. Tipiska 10 minūšu iesildīšanas pirms filmēšanas un regulāra skaļa lasīšana labo visu. :wink:

Nez, tas pats Misty Chronexia fonā liek mūziku vai orģinālo anime audio pavadījumu, piekritēju viņam netrūkst. Informatīvam saturam tiešām nav nepieciešams muzikāls pavadījums, bet ja apskata izklaides produktu? Man netraucē. Galvenais, lai nepārmāc balsi.

Jebkura gadijuma prieks par centibu un turpmak gan sanaks labak :wink: bet nyam muzika nedsudz nomaca balsi. Informativaja sadala butu ieteikums meginat atrast pareizakus vardus, piemeram giganti vieta vareja labak izmantot milzi. Rakstot skriptu ieraksti gatavo un noklausies vai pati nejuti vietas kuras keras un megini pielabot. Bet mani priece tava centiba. Novelu lai izdodas :wink:

3 Likes

Okey! Centīšos!

2 Likes

Tad es ar mikrofoniem eksperimentēju vienkārši! Bet es ieklausīšos tava un pārējo ieteikumos! Apsolu! Un tasīšu kvalitatīvākus video!

2 Likes

Nav slikti priekš pirmajām reizēm. Ir kur tiekties :wink: Un jā ieklausies ko šamējie saka. Mums te ir samērā zinoši par tādām lietām. :wink:

1 Like

Okkey! Būs darīts!

Un pats galvenais nekautrejies prasit padomus ja kkas nesanak ka velies vai saskaries ar kibelin;)

1 Like