Kopējie Anime ieteikumi

Šaj atceros pirmās ~5-7 epizodes bija aizraujošas, tad kaut kā Anime palika tāds so-so.

@UselessSakura @Kanade aaa, atcerējos varbūt šī vēl kā mystery (detective) , supernatural derēs.
Ir laba, laigan bija šis tas kas man personīgi nepatika. OP un ED ir very nice, it īpaši ED dziesma.


2 Likes


Šito pamēģini, U might like it
Edit vēl 2 ir, kas tev var patikt.

Un ja tu negribi skatīties Oreigairu vai Monogatari tgd, tad ir anime, kas sevī apvieno viņus abus

Vēl edit uz 2viem xd
Man personīgi nepatika, bet visi praise the shit out of it un es saprotu kpc šis anime visiem patīk, un nebrīnīšos, ja tev arī ļoti patiks xD


Un šis ir tāds personal likeable romance anime for me, domāju 50/50 šajā gadījumā, tev var gan patikt, gan likties stulbs

1 Like

Šo biju kaut kad noskatījis, domāju kaut kad noskatīšos

Apsveru domu noskatīties :thinking:

Papētīšu pārējos ieteikumus.

1 Like

Iesakiet man anime kur čalis pārvēršas pēkšņi par meiteni kādu maģisku, paranormālu, kosmisku vai citu ietekmju dēļ. Nevis pārģērbjas, bet burtiski pārvēršas :smiley:

Var kādu Body Swap arī ieteikt.

https://myanimelist.net/anime/6205/Kämpfer

2 Likes
1 Like

Iesāku skatīties tavu ieteikto Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru (Beautiful Bones -Sakurako’s Investigation-), izskatās pēc detektīva, nevis mystery :smiley: :thinking:

Tas ir detektīvs, bet ar strong mystery vibe

1 Like

@DarKray vai tu rekomendētu šo animi?

Ja tikai esi gatavs sūdu skatīties xd

Kāds ir skatījies Little Busters?

Iesakiet kādus nopietnākus Romance Anime bez komēdijas. Ja vēl Supernatural, Mystery ir klāt vēl labāk.

Varu tikai ar Romance- Just Because vai True Tears. Just because uzreiz saku, ka man nepatika, bet takā jums dažādas gaumes, tev varētu pateikt. A True tears ie hella good, I liked it alot.

2 Likes

Romance - Ao Haru Ride and 3D Konojo. Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai - bet šai ir kautkaada maza komeedija. Go-Toubun no Hanayome - Nu pačeko šito mož patiks bet arii romance.

1 Like

Sankarea varētu patikt, clannad jo drāma,SAO because why not XD

Visbiežāk, ja runājam par romance , tad tie ir romcom ,nav daudz labu title vienkārši romance

1 Like

Pirmajos divos ir komēdija, SAO pats par sevi kā komēdija.

Sankarea es jau redzēju, man ļoti patika, žēl, ka nav turpinājuma. Neatceros, ka tur būtu vispār kāda komēdija. Vismaz atmiņā nav palicis nekas tāds komēdiski uzkrītošs.

Chrno Crusade
Rurouni Kenshin
Clannad
Your Lie in April
Reaching You
The Girl Who Leapt Through Time

Pec atminas varbut ir dazi mommenti kur var pasmaidt savadak tikai Grave of the Fireflies bet no romance tur pamaz

Pro tips:Romance - Anime - MyAnimeList.net un rocies cauri ja ir skaidra vizija ko velies

Bonus: ef: A Tale of Melodies,. Loveless :smile_cat:

“nav daudz labu tittle” Nuuuu relativi nav Romance - Anime - MyAnimeList.net manai dzivei pietiks jau sarazota un manis ieprieks nosaukta un es vel nesmu meklejis specali sad tipa anime.

Myanimelist piedava opciju rekomindacijas tur dazreiz ari var atrakt kaut ko labu

no piedavata sakara varu izcelt
Phantom: Requiem for the Phantom
Dusk Maiden of Amnesia
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Bakemonogatari

P.S. Ja kaut ko noskaties dod zinu ka patika :slight_smile:

1 Like

Tasogare Otome x Amnesia, jau redzēju 10/10.
ef: A Tale of Melodies/Memories arī redzēju, ļoti patika Memories.
Clannad, Shigatsu wa Kimi no Uso, pār šīm zinu, domāju kādreiz noskatīties.