Kopējie Anime ieteikumi

Katram savs, man vispār School days Guilty Pleasure xd

1 Like

Man Guilty Crown patika xd
akame ga kill viss aizgāja grīztē, bet es neheitoju tik ļoti kā citi ;d it’s good, they just fucked it up.
sao neesmu skatījis.

1 Like

I loved first half of it.
Akame first half was ok too.
Vienīgais, kas man vispār no tiem liekas shit ir Sao, pārējie vēl ir skatāmi, jo kko labu tur var pamanīt. Mirai Nikki uz līnijas, jo īsti arī tur neko tādu neredzēju, izņemot miljons vārda Yuki

1 Like

Ja iet runa par half tad vienīgā half, kas nepatika ir SAO= kā pasaciņā priekš bērniem.

1 Like

Par Suzumiya Haruhi no Yuutsu, tur starpcitu ir divi watch order, atradu bildi kur parādīti tie watch order. Es skatījos visu hronoloģiski.

1 Like

Es izlikšu animes, kuras pēc manām domām tu varētu diezgan augstu novērtēt pēc story un tml viņu būs maz.





1 Like

Abas filmas paskatīšos tuvākajās dienās.
Jojo pārāk garš anime, man kkā nav pacietības pabeigt kko vairāk par 40+ episodes :c
Gargantia mecha, so probably no
Garo, kkad sadomāšu paskatīties. Gan jau. xd
Ty.

Es uzskatu gargantia ir vieniga meha kura pelnijusi mastepriece parejie hz

why no for mecha?

nezn man vnk atstumj mechas. Nevaru skatīties. EvA can’t continue, cuz mecha part throws me off, DitF vēl varēju samierināties, jo viena episode nedēļā + mecha pat tuvu nebija main fokuss showā. Gridman, jo atkal 1 episode nedēļā 3 mechas, kuras es spēju kaut cik paskatīties. Lkm mechas episodi nedēļā jāskatās xd Un vēl pāris, kur redzēti few episodes un drop, on hold. But still, probably, looking for mecha that can throw me into this genre xD
How I work- Give me some most retarded anime with mature content utt. I will gladly take it. Give me well designed, written mecha with good action scenes, I will puke.

Vienīgais meha, kas besī ir ja iebāzsts ir harems tad ir auto drops



Šitos pamēģināšu kkad.

Vispār es arī neatteiktos no kādiem mystery ieteikumiem. Mystery+Romance būtu izcili.

Monogatari Series, Erased, Eden of the East, Tatami Galaxy, Zankyou no terror,Girls Last tour Beautiful Bones -Sakurako’s Investigation-, Death Parade- Tādi more on a friendly side of mystery.
Shinsekai Yori, Mononoke, Perfect Blue, Ergo Proxy, Made in Abyss, Another, Serial Experiment lain- Daži grūtāk saprotami, daži vairāk horror.
Wolfs Rain- Romance anime.
Mirai Nikki- Nerekomendēju, bet must see anime, tas ir. :)
Un man liekas vismaz viens no visiem ko es uzrakstīju satur gan Mystery, gan Romance. Es vairāk uz mystery based xD

1 Like

Monogatari bija iekritis acīs, bet paskatījos cik tur daudz sezonu un sēriju, padomāju varbūt kādreiz :smiley:

Boku dake ga Inai Machi(Erased), Another jau redzēju tās man ļoti patika.

Mirai Nikki redzēju jau, bija laba. Kāpēc nerekomendē, but must see? oO

Papētīšu pārējos ieteikumus.

Must see, jo populārs un tu tur iepazīsies ar miljonu fanu izvēlēto yandere queen - Yuna.
Nerekomendētu-1. Jo tas tpt ir must see xD
2. Neredzēju neko tādu, kas man liktu domāt, ka kadam šis anime var patikt. Yuki, Yuki, Yuki, Yuki visu anime, + action pat tuvu nav tik labs, cik daudzos citos darbos.

@Kanade
Njā UselessSakura jau dažas ieteica kuras man bija prātā, kā piemēram Serial Experiments Lain, Wolf’s Rain, Ergo Proxy, utt, bet ja ieteica tādas 2000’s anime, tad varbūt ar varētu ieteikt Texhnolyze.

@UselessSakura
Cik manīju tad tās kas man prātā esi jau redzējis. Arī Hyouka esi skatījis. Bet tad varbūt kas līdzīgs tam varbūt Kokoro Connect , Kokoro Connect: Michi Random (šis ir ova, bet tas ir turpinājums un reāls nobeigums).


Bet abiem @UselessSakura @Kanade varbūt varu teikt šo. Early 2000’s anime.

Bet šo gan īsti negribu ieteikt, jo man pašam nepatika, man likās kā pilnīgs mindfucks, bet action bija nice.
Bet redzu ka MAL daudziem patīk, varbūt jums patiks. OP has nice song ;d

2 Likes

Tas nav ne Mystery, ne Romance, tpc es neuzrakstīju viņu xD

Not into Romance, tpc nezin, bet anyway ty.

Kurozuka, šito es grasos skatīties kkad šogad xd
Renmei hmm, kpc es vēl neesmu redzējis anime ar 8+ mal score un mystery, psychological ;( Disappointment lvl 100

It kā jau nāv tā tag, bet savā ziņā jau ir bišk kā mystery, mazliet. Laikam es iesaku jo tādā pašā 2000’s vibe kā tās dažas citas ;d

Tas gan, un brīnos, kā tas nav pieskaitāms pie Mystery ja godīgi.