Anime Charcter Krustvārdu mīkla! (Jauna spēle)

Sveiki visiem!:grinning:

Nodomāju ,ka šajam lieliskajam forumam (jā jā es runāju par jums) vajadzētu ,kaut ko jaunu un izklaidējošu!

Šis pasākumus ir eksperimentāls ,tāpēc uzzmetiet tikai aci un pasakiet ko domājat :D !

Par cik es nevarēju (diemžēl ;-;) izveidot ,kā online mīklu ( ka jūs jau rakstat iekšā ‘’ pa taisno’‘manā izveidotajā mīklā) šis būs Pic krustvārdu mīkla. (Jūs apskatat norādes ,izskaitat cik rūtiņas ir vajadzīgas un rakstat tā : (Piem.) 1. Šis personāžs darbojās ‘‘Fairy tail’’ lieto ‘’ Celestial Spirit Magic’’ . Meitene , blondi mati un brūnas acis.
Un tagad tu izskaiti cik rūtiņas( ja ir šāda ‘’*‘’ zīmīte ,tad ir jāraksta vārds un uzvārds atsevišķi , kā Lucy izlaiž Heartfilia) vajag šim personāžu vārdam ( Skaiti 4 un 10 ) tagad domā ,kas šis ir par personāžu un pieraksta uz lapiņas ,ka ir 1.Lucy Heartfilia. Un sūta man personīgi ,varētu jau arī comentos rakstīt , bet nu tas nebūs godīgi ,jo šad un tad vajag palūrēt uz kaimiņa atbildēm ;)

Krustvārdu mīklu Čempions būs ,tas kurš pirmais atsūtīs man pareizās atbildes. (Pagaidām tas ir tikai prikola pēc ,jo īstas balvas es nedošu ,vrb laiks rādīs ;D)

(Un ja šis viss aizies mēģināšu 1x 2 nedēļās ielikšu mīklu ,un pat vrb sāksim domāt par Čempiņu topu)

Takā nu skatāmies ,kā šis viss aizies! :smile:

Jā un paldies @Kanade ,kas sataisīja tā ,ka var rakstīt iekšā links: https://files.fm/u/js46caej
Laiks līdz 05.01.2019

7 Likes

Izvērtēsim, apošņāsim, nogaršosim! Bet ideja it ne maz nav peļama!

1 Like

Vienīgais, varēji Excel failā uztaisīt, lai ir ērti ierakstīt atbildes.

Nu, es uztaisīju, lai citiem ērti aizpildīt. https://files.fm/u/js46caej
Vari ņemt kā template.

Iespējams, ka ir kādi online saiti kur veidot un aizpildīt krustvārdu mīklas, tik jāpameklē.

1 Like

Jā, es atradu dažas lapas ,bet vai nu tur nav saprotams vai arī visas atbildes jau pasaka priekšā. >_<
Bet paldies partaisīšanu! ;D
Gan jau viss ar laiku saies “pa klucīšiem” ,jo kā jau minēju pasākums ir expermentāls ;D.

Vēl vieglāk drive sheets un iemest linku!

Nu var arī tā. Neizskatās diez ko ērts. Bet aizpildīšanai kā krustvārdu mīklai der.

Tas pats, kas excels…