Anime boy fandom

3 Likes

2 Likes

image

5 Likes

image

3 Likes

image

4 Likes

aww The Ancient Magus’ Bride ir puika, kuram ir ļoti interesants matu griezums un tik piemīlīgs pēc skata, bet, protams, ļauns kā ogle ir melna @_@

uuuun kpc suņa rēgam, Ruth, vajag cilvēka formu?? :D rawrrr melns
Ruth (1)

5 Likes

Skatos savas zibatmiņas un…
16 - 2
…izskatās smuki… vai tas ir kāds fanart? :D Man nav ne jausmas, kur tādu atradu pirmo reizi :D

1 Like

Hmmmm… tas čalis nevarētu būt no Hetalia un viņš pārstāvēja Japānu :smiley: Diez gan līdzīgs :smiley:

1 Like

nevaru noliegt, tā pat varētu būt, ka tad arī atradu, jo es šeit citu Hetalia bildi iemetu '16. gada feb., kas varētu būt laiks, kad es šo bildi ievācu zibatmiņā :smiley: :smiley:

P.S. man ļoti patīk tās priekšas sānu šķipsnas gandrīz auss garumā, whaah, tik ļoti anime stila frizūra ^.^

1 Like

Mākslinieces blogs http://zephyo.tumblr.com/

3 Likes

Nevaru saprast, vai biedējošs ir fakts, ka viņiem ir divi pāri ausu, vai tomēr vēl biedējošāk būtu, ja viņiem to cilvēku ausu nebūtu… :sweat_smile:

Es to nemaz neievēroju XD

1 Like

Pateicoties tev es tagad nevaru to neievērot kur nu vēl par to nedomāt XD

1 Like

1 Like

2 Likes

Genos - One Punch Man

5 Likes

1.Nine(Zankyou no Terror)
nine_zankyou_no_terror__by_froggykun-d7qyokj
2Emiya Kiritsugu(Fate/Zero)


3.Grimmjow(Bleach)
0
4.Ulquiorra(Bleach)
7dd991402320e471442db83094e87c31
5.Ishida Shouya(Koe no Katachi)
ios_large_1479237885_image

3 Likes

Tavs tops balstās uz izskatu vai saturu?:D

Hmm, uz izskatu nē. Saturs, ja es pareizi sapratu personalitate un uzvedība, tad uz saturu.
Par izskatu reti ko var vērtēt, tgd katru izveido hot af.

1 Like

Wow, es tēlus nevērtēju pēc personībām, jo man lielākā daļa nepatīk :D (vēl tikko diskutēju kpc man ļoti nepatīk tas Baku… Eksploziju puika Varoņu Akadēmijā, kamēr sarunas biedram tieši patika)
Nu nez vai visi vienlīdzīgi… iet uz variāciju un atbilstību tēlam, k.gan, taisnība, izskats reti kad nav simpātisks.

1 Like