Angel Beats! - ieskats

Muusdienaas parasti nav 12 ep animes? :smiley:
Man patika beigu aatrums, jo es negribeeju iet cauri ik varonim.

Aaaa un es atpazinu anime vine kadrus - esmu viilusies ka anime tie kadri izskataas tik pat debiili @_@ protams ir smiekliigaa puse tur…bet …bet…smagaa vardarbiiba it smaga ;S

Es nezinu vai visus varoņus gribētu ar redzēt, bet pēdējās pāris epizodēs parāda, kas itkā īstenībā slēpās zem tās pasaules, kas bīja liels murgs, tie monstri itkā, kas pēkšņi uzbruka un tad vēl iespieda pašās beigās to milzīgo punktu, kuru lielākā daļa uzreiz nevar saprast… :smiley: Prasījās tomēr vēl kādu vai divas epas.

Nav ne jausmas kādi kadri :smiley: Es tik zinu vienu kadru, kur visi lec laukā pa logu, kuru pielieto, citus gan nezinu. Bet tas ir tas labākais man šķiet :smiley:

1 Like

Es sapratu ka taa pasaule patiesiibaa ir randoms? Un cammon speeciigam ateistam man skiet sho animi ir neiespejami skatities, man gan patiik mitologjija (skataas uz Noragami) taa ka man patika sho uztvert kaa kaarteejo inerpritaaciju shai jomaa.
Kaads punkts? Es laikam palaidu garaam xD
Man likaas vnk, tur nav domaats ilgi buut - lieta Skaidra.

Otrs kadrs ir rakete zem kresla, lai griestos ieskrietu…

Daudzko nepaskadiroja anime, pašam jāliek klāt fantāzija klāt :smiley: Ja godīgi nepatika pārāk tā izveidotā pasaule. Ideja jau tīri jauka…nabaga bērniem ar izbojātām dzīvēm dot pēdējo iespēju pirms pilnīgas pazušanas un tad apspēlē katra personāža stāstus, bet to bija pamatīgi maz. Tā vietā fokusējas uz stulbi izveidotu pasauli ar nejēdzīgām cīņām un bla bla bla…smagi vīlies galā. Kaut gan beigas (arī alternatīvās) bija mazāk vai vairāk ciešamas un aizkustinošas.

1 Like

tas punkts bīja domāts tā vieta, kur enģelis ar to čali runāja

Tikko vispār atcerējos :smiley:

To viņu biedrību sauca SSS, noņem vienu S un sanākt var trakākas lietas :smiley: Vēl nedaudz vāciskuma un pa pilnu programmu :smiley:

Yeah…japāņu humors xD

ss.lv? es nesapratu šo humoru :frowning:

SS ir

Oh nezināju, ka kāds nesapratīs ko nozīmē SS :smiley: :smiley:

Aha, man ar tas bīja pārsteidzoši :smiley:

Gandrīz apraudājos, viens no mīļākajiem ko esmu redzējis, bet kkas trūka…

1 Like

Angel Beats! Specials ir divas ep…noskatījos (cik nu skatījos) abas - waste of time :neutral_face: galīgi neinteresēja, kas tur notiks, jo tēli atmeta atpakaļ uz animes sākumu un tas man ļļļoti nepatika, es gaidīju, ka specials būs kā turpinājums tikai komisks turpinājums anime beigām… Tdļ arī nespēju pievērst daudz uzmanību - mani neinteresēja humora epizodes, kas ignorē izmaiņas animē…varēja tad tik pat labi tās ielikt animē, lai būtu sajūta, ka sekotu laikam līdzi, jo man labāk patika animes otrā puse, ne pirmā T^T (lkm)

Ir arī alternative ending epa papildus tām specials :wink:

Nū jā, special episodes parasti jau ir tā, ka paralēli stāstam notiek, tas parasti nav kaut kāds turpinājums…

Es nekad neskatos specials, kamēr skatos pašu animi un man tiešām būtu jāskatās netā, kad hronoloģiski būtu ieteicamākais skatīies specials ep, lai nebūtu jāpukojas?
Laikam tpc es tik reti ievēroju šos special, jo to vērtība ir pārāk zema manās acis parasti, heh.
(k.gan Jods teica, ka es Code Geass ar to biju tik apsēsta, ka noskatījos visu, ko varēju atrast (Neatceros! xD ))

Tādā gadījumā, lai tu nepukotos neskaties specials un ova vispār, jo tie ir kā materiāla pavairinājums, kas tieši nebalsta un neturpina stāstu nekādā veidā, protams ir kādi izņēmumi, bet lielākoties tie to nedara. Takā beidz stresot par kaut ko, ko pati līdz galam neesi sapratusi

Ak piedod, ka uzklausīju Tavu ieteikumu dot iespēju plus ep, jo Tev tās šķita smieklīgas - tgd zināšu, ka vai nu man ir citādāka humora izjūta kā Tev, vai man tik ļoti besī special ep, ka neviena cilvēka vaicājums vai ieteikumi par tām nemainīs manas jūtas pret tām. :slight_smile:

Tev laikam jāskatās speciālās epas tikai tad ja mīli to animi savādāk tev nesaprast/neizbaudīt to :smiley:

1 Like

Es jau tev no sākuma bīju teicis, ka šajā anime man patika gan humora, gan nopietnā puse, tikai nevaino mani, ka neizlasīji, ko es bīju teicis, acīmredzot.