Alternatīvas vecāku īpatvārdiem

Tad jau varētu teikt: peramā un pērējs, lai gan te ož jau pēc some kink service :smirk:

Hokejists un vārti

Sencis un mutere

Exactly kā es savējos saucu. Vai, ja abus kopā, tad “senči”.

Vaislinieki

Es savus vecāku nekad mūžā tā nesauktu. Man pret viņiem ir next lvl respekts, attiecīgi viņi man visu mūžu būs mamma un tētis.

Nē, nu māte man galvu norautu ja es viņu aci pret aci tā nosauktu. Tēvam vārds “sencis” pat patīk, tāds respektabls uzreiz jūtas. It īpaši ja visas vectantes un viņa pos brālis viņu joprojām pa Jancīti sauc

1 Like

Man personīgi šie vārdi nekad nav patikuši. Man gan ir tā, ka vārdu māte loku, teiksim ja vajag kādu " “mahināciju” tad māmiņ ja tā nopienti vai ķipa tu nopietni, tad māt.

Eh, atkal pārcēla tēmu pirms es babeidzu rakstīt :neutral_face:

:smile:. Tev vai tad bērnībā nelika mazgāt grīdu vai mizot kartupeļus? Vēl tagad es esmu kā privātais IT konsultants ģimenei :slightly_smiling_face:.

tas kaut kāds vecvārds/jaunvārds/apvidvārds??

image

Floppy disks un floppy drive

un tu esi mīlas auglis ;DD

that is sooo adorable tho, es tagad visus Jāņus par Jancīšies saukšu ;D

man vēl tagad to liek darīt ;DD

Kontekstā tas nav tik piemīlīgi, drizāk noniecinoši

Ar gadībū aprušināts un laistīts.

yeah, totally understandable un i get that, protams, it sevišķi pieaugušam vīrietim, kam sieva, bērni un galu galā savos spēka gados. es pieļauju, ka tas noniecinošais ir mostly otra cilvēka kompleksi, greizsirdība, low self-esteem, kā rezultātā vajag ieknābt otram, lai pats bišķ sajustos labāk.

ar slapju airi tādam. like forreals, iemērc upē airi, tā kārtīgi un zvetē pa muguru.

1 Like