Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Outlander (TV) is pretty good. Nesen sākas otrā sezona.

Arī šie ir labi, biju jau piemirsis par viņiem.
penny dreadful
the strain
wayward pines

1 Like

Noskatījos The Witch - Awesome. Nekas sarežīts(tīri kā pasaka) un skaisti atrisinājās. Iesaku skatīties ar sub., jo tā vecā angļu valoda un kristietīgie teksti ne vienmēr var būt saprotami tīri no izrunas.

Oh looks interesting! Jāatceras weekendā iečekot.

Vakar noskatījos, jā, nav sarežģīti, teiktu pat garlaicīgi. Laikam tādēļ ka gaidīju krietni vairāk. Nekas īpašs.

~a New England Folktale ~ nezinu ko tu vēl gaidīji. Viss atrisinājās, simbolismi acu priekšā. Neko pielikt, neko atņemt.

1 Like

Penny Dreadful is great!

The Strain ir okei, ja nemaldos paliku kaut kur 2. sezonā bez vēlmes turpināt skatīties.

1 Like

Svarīgs jautājums tiem, kas skatās Vikings!

Vai tiešām šonedēļ ir pēdējā epa? Tāpat kā iepriekšējās sezonās tikai 10? Jo skatoties uz IMDB…tur rādās 20 epas šinī sezonā O.o

Būtu jau forši, ja būtu vēl, bet man šķiet, ka varētu turpināties kā iepriekš - tās 10

Mjā man arī ir tāda aizdoma. IMDB admini lieki uzsita hype -.-

20 epizodes skaidrotu to, kapēc nekas daudz vēl nav noticis. Manuprāt, sezona par daudz stagnē.

Stagnē? Ragnars apīpējies ķīniešu zālīti. Best ep ever. Bet ja nopietni…Parīzei tak uzbrūk ko vēl gribēji?

Ķīniešu zālīte bija interesanta, bet tad viņi to kapāja līdz pēdējam kādas 3-4 epizodes no vietas. Appīpējies Ragnārs nav īpaši interesants vairs. Pēdējās sakarīgās epizodes manā skatījumā bija par Bjornu un varbūt pirmā opija (or what ever it is) epizode. Pat laivu gāšanās nebija interesanta, jo sižeta pagrieziens tika atklāts n-tās epizodes iepriekš.

1 Like

Mjā par tām laivām…es cerēju uz kādu pavērsienu, bet notika viss kā iepriekš paredzēts. Neesmu tagad redzējis pēdējās 2 epas, jāsagiada pēdējā 10. un tad redzēs, bet kopumā nav ne vainas sezonai. Neteiktu, ka būtu citi alternatīvi ar tādu budžetu pa vikingu tēmu.

Lai gan uzskatu šo par sliktāko Vikings sezonu, skatīties vēl noteikti var. Varbūt savāksies otrajā desmitā (ja tāds tiešām ir) vai nākamajā sezonā.

Pagājušogad The Last Kingdom bija ļoti spēcīga pirmā sezona - arī par vikingiem.

Jā tas tiešām bija labs. Taisīts pēc grāmatām, tās arī paspēju pc savilkt. :smiley: Vikings pārspēj The Last Kingdom…bet tas tikai pagaidām. Spriežot kas notiek tālāk grāmatās domāju TLK in long run pārspēs Vikings.

The Last Kingdom ir tas kas Vikings nekad nav bijis - sižets. :smiley:

Beidz ja :stuck_out_tongue: Vikings ir vēsturiskie notikumu punkti ar lielu starpu fantāzijas :smiley:

Es tā nevaru sagaidīt jauno sezonu, un šodien es uzgāju tās treileri. Shit gonna get real. :heart_eyes:

Nemaz neesmu skatījies.