Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

skatos sen neviens neko nav rakstijis seit
but oh well…
nesen pabiju slimibas gulta un vieniga mana izklaide bija tv kur nu galigi sakot nebija pilniba neko ko redzet bet paveicas kad iesledzu Fox kanalu kur taja bridi gaja Gotham …biju dzirdejusi so serialu un pec Batman animaciju serialu noskatisanas biju nolemusi iecekot bet iznaca to izdarit atrak neka iecerets :smiley:


Esmu tikusi lidz pirmas sezonas kadas 10 serijas …pagaidam mani milakie teli ir Penguin and Edwards Nigma :3:

3 Likes

Jaunais Legion no Marvel ir izcils. Stāsts, vizuālā puse, audio pavadījums, aktieri - pilnīgi viss ir ļoti labs.

1 Like

##Ah mana bērnība, pēc skolas piektdienās ar mammu skatījāmies šito :confounded: Cik tad bija labi.

1 Like

Es varētu būt derējis, ka tās tantiņas slēpj mazdārziņos līķus, nevis atklāj slepkavības. :smiley:

Es kadreiz pievērsos idejām pa izmekletāju, iedvesmojos no viņām, turklāt man ļoti patika mazdārziņi, es atceros ka pats dabūju 4m^2 teritoriju ko iekārtot, man bija Dobe, zāle, bruģēts celiņš un terasīte ar nojumi.
Tik tur tagad viss ir aizkrauts ciet un aug tikai vairs saldā mīlestība ko tur iestādīju pirms cik tur entajiem gadiem.

Tagad Domas iet citā virzienā :grinning:

Un runājot pa tantiņām kas slēpj līķus dārzā, šī ir ļoti laba filma!

es esmu to redzējusi, bet tik šausmīgi sen, ka es vairs neatceros tās sižetu, tikai to, ka man patika :smile:

Es ar tik skaļiem vārdiem neatsauktos par šo filmu.

Kas vainas šai filmai, manuprāt tā ir pat ļoti laba

IMDB tev nepiekrīt. :D

Manu uzmanību šajā filmā nekas neaizķēra.

1 Like

es arī gribēju uzmest to joku xD

1 Like

Kas visiem ir ar to filmu, tā ir patīkama, smieklīga un labi samontēta.

nav tā, ka es tev nepiekrītu

bet tas nemaina faktu, ka es vēlējos uzmest to joku :''D

viss chill kiki, es zinu ka tas bija domāts kā joks, jau trešais cilvēks man precizē ka pateikuši joku kaut vai arī es to saprotu, kas visiem šodien ir :thinking:

1 Like

sorry :’'D

man liekas, ka tev ir jāizmanto vairāk smaidiņus, kad atbild man, lai es saprotu kad tu jokojies un kad nē :smile:

Es tā sāku noprast, Emoji is life emoji is love

1 Like

Šo to atceros. Tā filma bija okey. Varētu vēlreiz pat noskatīties.

2 Likes

Kāds ir redzējis filmu “Moonlight”?
Tikko pabeidzu viņu skatīties, un es īsti nesapratu beigas.
Es beigas daļēji sapratu, bet gribētos zināt kādēļ viņa beidzās tieši tā, un kādēļ tur parādija to pēdējo scēnu kur viņš bija vēl sīks.

vakar lasiju fan fiction un uzgaju sim nosaukumam vairakart Sleepy Hollow
nolemu iecekot kas tas ir …ieraudziju k air iznacis ari serials vinam
nodomaju sodien iecekot …noskatijos pirmo seriju pagaidam izskatas promising
ceru ,ka nepievils mani :smiley: :smiley:
http://cdn0.dailydot.com/cache/a6/b4/a6b421a8f24f661786c664c7e4d2a634.jpg

1 Like

Ja godīgi es esmu pārsteigts, šis ir tik labs seriāls.
Es ļoti iesaku pamēģināt, tik brīdinu ir mazliet uz šizīgu pusi vērsts!