Aicinājums #15 Podkāsts - Charlotte

Nākošais pokāsts būs par anime Charlotte.
Podkāstojam pēc ~2 nedēļām (28. nov)
Varat sākt skatīties, ja nav vēl tas izdarīts.

Es nenormāli apjuku… Like ir tāds wtf animes vidū… Bet to visu runāsim pēc 2 nedēļām! ^^

Skatījos sezonas laikā. Bija tīri oki, lai neteikt vairāk.

Patika vairāk par Angel Beats, bet tas vēlēkam. :smiley:

I’ll be there! You can bet on that!

Buus tikai jaapashkirsta wiki nedaudz, jo teelu vaardus nekad neatceros. Un veel shaadas taadas nianses.

1 Like

Skrienu jau skatīties! :slight_smile:

Personāžu vārdus varu atcerēties tikai tām anime kuras esmu tulkojis. :smiley:

Es reti kuraam atceros. Paaraak daudz redzeetas. :slight_smile:

Var uzmest aci animei MAL listā. Tur ir varoņu vārdi ja nu aizmirstas.

Nav ideāls, bildītes maziņas un dažreiz zemas izšķirtspējas.

Nejau par rādīšanu video, bet gan ja kāds piemirst tos varoņu vārdus pašā podcastā laikā var vnk uzmest aci MAL un uzreiz atceries kā sauca to un to.

1 Like

Ja tev mikrofons nomalītē no datora un nākas skatītos vēl pie tam no leņķa, nav parocīgākais risinājums. Marasti labākas ir wiki. MAL attēlu kvalitāte tiešām iespārda.

Kam tev attēlu kvalitāti, ja vajag tikai vārdus paskatīt, lai nerodas…“kā viņu sauca?? Nu tas tur, tas…” Un tad tiek domāts grupveidīgi kādu laiku. Nu ja setups ir tāds, ka grūti skatīties monitorā un reizē runāt mic tad ir kā ir.

Es viņus nevaru atšķirt vienu no otra! :sob:

Aw nu bedz nav jau tik traki :smiley: Kad lasa vārdu tad atcerās + kad uzspiež uz tēlu tad gan ir lielāka bilde, gan vairāk info (kuram gan interesē cik sver vai cik garš ir tēls lolol).

Ir kkāds cilvēku limits? Un laika limits, cik ilgi apspriež? Sanāks vēl visi aktīvie postotāji un tad varēs bazarēt visu nakti :smiley:

Hvz. Es buushu, citaadaak man nav ar ko runaat par anime. :smiley:

Vairāk par 6 cilvēkiem nav prāta darbs. Izskatās, ka grupa pilna. :smiley: Tuvāk sestdienai vēl pārskaitīsim galvas.

#Visi zemāk rakstītie jaunie pieteikumi tiks ievietoti stratēģiskajā rezervē jeb gaidīšanas sarakstā.