AF mītaps: Cyber war

Nu ko! Spēle notiks jau parīt!

Man šodien atsūtīja ziņu, ka ir 2 cilvēki, kas mums grib pievienoties, neredzēju iemesla atteikt, tāpēc pieņemsim savā pulkā vēl 2 cilvēkus!

Esmu veicis nelielu priekšapmaksu so 2 cilvēkiem nāksies naudu atdod man.

Līdzi ņemt ērtu apģērbu atbilstoši laikapstākļiem, vēlams domātu sportam, jo šī būs diezgan aktīva izklaide. Uz vietas vēl var sev noīrēt speciālu maskējošo tērpu, bet tas maksās 3.50e no katra kas sev ko tādu vēlēsies

Cerams, ka varēs pagatināt. XD

Ar mani +1. :)

Ja vien turpmākās stundas nav rezervētas.

Rīt esam uz vietas jau ap 15.00. Uz vietas būs kkas līdzīgs ģērbtuvei (telts), tāpēc varat ņemt līdzi maiņas apģērbu.

Un 3.50 par vinu apgerbu, ja?

Jā, tev iedos to armijas maskējošo tērpu.

Nop, kļūdījos, par maskējošo tērpu nāksies maksāt par 50 centiem vairāk, tāpēc iznāk 4e

Reku ir visas papildus lietas, ko var paņemt uz vietas, ieskaitot granātas, vairogus, dūmu sveces, nažus utt…

Janem man bus vairogs ub jatelo reinhards :joy: vaian granatas un jauzvedas, ka žurkai.

2 Likes

Paņem vēl dūmu sveci un skrienot kā Naruto, pazūdi kā Moira :D

Challenhe accepted.

1 Like

Teikšu godīgi, neesmu starā par izvēlēto laiku. Google man sola 29 grādus un vētru. Pat ja nebūs lietus, dienas karstākās stundas garantētas.

Nekas… pagajuso reiz ar solija lietu, bet ta isti nesatikam vinu… nekas, kars notiek jebkuros laika apstaklos

Būs ok, lāzertaga mājaslapā rakstīts, ka stipra lietus laikā mēs nogaidam līdz viss norimstas un… dodamies spēlēt

Pirms mēneša man nebija ne jausmas kādi būs laikapstākļi 28ajā datumā xD

Attainsojumi :expressionless:

Nē nu protams varētu pārcelt…

It kā abās brīvdienās sola lietu un karstumu. :D

Nu tad uz mēnesi pārcelt xD Kas zin, varbūt noveiksies un nebūs lietus :D

Viņiem nebija iekštelpu izvēle iespēja lāzertagam? :thinking: Tā tā vērta nešķistu tik barga.

It kā izskatās ka ir Iekštelpu laukums 920m2 platībā

Iesim un viss, kas sakas par babiesu runam: parcelsim, samirksim, bus lietus nolidism, nebus nelidisim un kapasim.