AF meet-up /Pirate hardcore edition/ -prepearing

Plani mainas… varbut rit? Ap kadiem 6 vakara… nu ja ne tad ne… bet piedavaju uz Ludus

@nika, @rain, jums veicas. :grin:

Vakar tur bijām, padārgs un tikai priekš alkoholiķiem

Atstaju izveli tava zina… GS vai UC

Vairs uz turieni mani neviens neaizvilks. Tā vieta ir šit. :smile: Nu, vismaz priekš manis… Tur nav ne Alkohola, ne cukura, brīnums, ka glāzes ir… Acīmredzot, tā vieta ir domāta, lai tur aizietu pasēdēt, parunāt ar kādu un aizietu dzert uz Uniconu.

Jap, cik esmu tur gājis tad tur biju tikai ar draugiem spēlējis pc un tad uz stalli gājām

Par ko iet runa?

1 Like

Kad es tevi satiku stallī tad man sāka likties, ka tu biji tas stage stafs uniconā, kas hardkorā slaucīja grīdu xD vienmēr gribējās tevi satikt :smiley:

1 Like

Oh wow, esmu lieliska, kā parasti kaut kur atzīmējos un neparādos. Mani 5dien noķēra depresīvs noskaņojums un aizveda mani mājās uz gultu

1 Like

Naah that ain’t him xD
Nu vismaz, ja tu domā skatuves grīdu

XD meh. Man patīk būt tādam ne visiem sejā. Un slaucīšanu atstāšu kapos.

2 Likes

@Kadiljaks es izdomāju ka man nav laika, uztaisīju ēst un tulīt uz zāli iešu

tur ir datori un consoles. Tā ir cita nīša :smiley:

1 Like

Kadam sodien tad ir velme? Ap sesiem…

A to vakar biju zonglejis ar piedavajumiem…

ap septiņie. @UniConCafe xD Man tapat tur jābūt uz Slendera apbalvošanu, kā vienam nodalībniekiem :smiley:

Tad jau jabut… jaatbalsta tevi ^^

:kawaii_potato::heart_eyes_cat:

@Menestrels bija mans teammate

Ok detaļas izstāstīsi uz vietas… būs interesanti paklausīties ko tādu esat tur darījuši!

Apvienoto Nāciju Meme organizācija piespriež šims postam meme, ar apgalvojumu, ka tas atbilst visiem kritērijiem!

image

@moderators aiztaisat tak postu. Johaidi. Mums jau ir posts, kura vācas staļļa dzēraji :smiley: