AF meet-up /Pirate hardcore edition/ -prepearing

atnāc un redzēsi :smiley:

Bļ. mēs pie durvīm sēžam. Divi uz palodzes divi krēslos.

1 Like

Bļ. kppā ar @Menestrels

kā tu tā, man drīz mājās jābrauc un tu pat seju neparādi @Onii_chan
:^(

1 Like

Es tev biju maajis! Tu ar blondajiem matiem?

es neredzēju māšanu :^(((((
blondi, blondi

Tak atklibo šu… Neviens tevi neapēdīs.

:smile: paldies par dienu/vakaru, tiešām unikālākais meetup, kāds pieredzēts (bez sarkasma :smile::D)
7/5

Kur jus pazudāt pec ta momenta, kad mēs “kipa” aizgajam pie console galda? XD

izskatījās, ka tur vairs vietu īsti nav un tad mēs nolēmām beigt pasākumu :smiley:
salody aizgāja savas pudeles auklēt :smiley:
maigi pierunājām arī Brālīti parādīt seju mūsu pusē :smiley: :smiley:

Tā es to brāli ar neredzeju

Kamēr tu audzināji topošo harēmu, es izlēmu tomēr aplaistīt dzīvokli, tad nu aizgājām. Būtu atsveicinājušies, bet tu izstaroji tādu libido, ka bail bija klāt iet. :smiley:

1 Like

Dude. @lamm un viņas draudzenei tikai 16yo … Tev vajadzētu kaunēties!

Kā tad ne?? Es tev cik reižu biju klāt pienācis… Un tu man vēl netālu uz dīvāna sēdēji un dzēri savu Virgin Colada

Es pienākot pie jums jutos, kā galīgs punduris… Man likās, ka 1,83 m ir diezgan daudz un es redzu pāri diezgan daudziem cilvēkiem, bet skarbā realitāte pierādīja to, ka pat @vriska ir garāka par mani. Beigās, kad es sāku runāt ar @Rain es pakāpos uz pakāpiena, lai nejustos tik mazs xD

1 Like

:^) es pat nepamanīju, cik garš tu esi, jo es sēdēju
varēji teikt, ka esi garāks :smiley:

Bet tu bij piecēlusies… Vai arī tā nebiji tu??

blonds cilvēks dzeltenās biksēs
neatceros, ja godīgi :smiley: varbūt. uz to brīdi jau bija nedaudz nogurums iestājies. tik ilgi bija jālauž tevi, lai pāri istabai atnāc :joy:

Negribējās draugus atstāt vienu, mārtiņdienu svinot :smiley: viņi jau nevienu nepazīst un tik es esmu tas dīvainis, kas zin katru. Nu bet tad, kad redzēju, ka dotaties prom tad nolēmu tomēr tikties

ā! galīgi aizmirsu! tiešām :smiley: sveiciens mārtiņos