AF.lv meetup: Valentīndienas meetup

follow the smell of weebs

3 Likes

Dari tā pat kā es pirmajā mītiņā - atnāc uz unicon cafe, apsēdies kādā nomaļākā vietā prom no cilvēkiem un uzraksti, ka esi atnācis :smiley:

Jesus…
image

5 Likes

Oh, right… Es aizmirsu par šito. Same here. Es nevienu sejā nepazīstu. Varbūt kāds varētu turēt AnimeForum plakātu, lai atpazītu pareizo vietu? XDDD Es kkā negribētu nākt klāt katram cilvēkam un prasīt vai ir atnākuši uz mītiņu. :no_mouth:

Man bija tāda situācija, ka es pirmo reizi atnāku uz mītiņu un kkā nezināju kā uzsākt sarunu ar forumiešiem xDD

@Farlien @Bear ierakstat forumā ka esat atnākuši. Tas nostrādā diezgan labi. Mēs jūs pasauksim ar atplestām rokām pretī :wink:

@Menestrels toreiz pateica, ka es īsti neizskatos pēc Onii chan… Es joprojām nezinu, kā to saprast…

1 Like

lai @Onii_chan sagaida ar rozēm jūs, tad atpazīsiet

1 Like

Ak dies XDXD

Atsper ar kājām durvis un iebļaujies, ka esi ieradies. Simple as that. :grin:

Vari pačekot foruma pašiņus, varbūt nostrādās redzes atmiņa. :grin:

Slikti. Es pat būdams liels introverts tā nerīkojos. :disappointed:

Kaut kas pietrūka…
image

1 Like

Es pat neesmu introverts xD

Jāāāāāāāāāāā…

Meklēju sev Onee-san :joy:

1 Like

pie reizes būs valentīndienas noskaņās

Nevajag, ja? Fakti runā paši par sevi.

Bet es neesmu…

Cilvēku sabiedrības nav tās kas mani atbaida…

Tad tu nebūtu nosēdies stūrī un atrakstijis, ka esi ieradies… :grin:

Tas ir dīvaini tā nākt klāt un jautāt, kurš gan ir forumietis xD

@Onii_chan @DiviViens Episka cīņa starp diviem Martņiem… lieku 5 euro uz Mārtiņu XD

3 Likes

Ekstraverts. Kad vēl forums bija zaļš un nebija daudz bilžu (es saku, labs veids kā atpazīt) devos uz unicon cafe atklāšanu. Redzēju tur stāvam mirāžu, piegāju klāt, iepazinos, gaidijām menestrelu. Es pat būdams introverts tā rīkojos. Kāds tad tur ekstraverts no tevis sanāk? :grin:

Esmu ambriverts laikam :smiley: Jo draugi saka, ka nu galīgi neesmu introverts :smiley: Izskatās, ka manī mīt arī citas personības

Mums vajag forumā vēl Mārtiņus xD

Nē, pietiek ar vienu - pirmo un vienīgo Mārtiņu. <3 Vai nu maini vārdu, vai до свидания. :grin:

2 Likes