AF.lv meetup: Valentīndienas meetup

Teikšu tā, piedzīvojot dažādas kaķu slimības, man drīzāk zēļ paliek to iediotu kurš ko tādu nobildēja. Tāpēc ka kaķēniem, ja ir iesnas un tas nozīmē, ka sāksies viņiem problēmas ar acīm… kuras jau sākušās. Ja šo kaiti laicīgi neārstēt var gadīt6ies dažādas likstes, pat letālas.

Sveicu 8. martā!

Sajaucu… citi svētki pa vidam! Sveiciens 23.februārī! Tālu, bet laicīgi… aizmirsīšu vēl savādāk!

Nevar jau zināt no kurienes tā bilde ir ņemta, pirms viņa sākta izmantot kā meme. Tikpat labi viņa var būt no sena raksta par kaķu slimībām, vet bloga or smth.

No pictures?

Lai vai kā bija man ar prieks uz 30 min ieraudzīt daudzus kurus simtgades neesmu redzējis un pat dažas jaunas sejas un saistīt viņu ar nikiem!

3 Likes

Eh, žēl, ka netiku… Diemžēl man bija jāvāc izārdītais pēc citas grandiozas ballītes :sweat_smile:
Kad taisam nākamo? :grin:

@Kadiljaks jau izteica piedāvājumu :grin:

Jaja atkal tajās brīvdienās, kad netieku :smile:

Nu… Nezinu, kad gan var rīkot nākamo meetupu :smiley: Rīkot viņu šomēnes būtu par ātru :grin: Mūsu introvertajām personībām vajag labu laiku, lai atkoptos no socializēšanās :smiley:

Pfe, pēc pāris dzērieniem introverti kļūst par ekstravertiem. :grin:

3 Likes

Īpaši unicafe, kur ir lieliski dzērieni? :smile:

1 Like

Grūti teikt, vakar tik 2 alkoholiskos kokteiļus izmēģināju. Grifindors bija nice af un tad klasisko jager energy, kurš visur garšo vienādi. :grin: Tur tāda izvēle, ka ne laika, ne naudas visiem nepietiktu. :grin:

Es sev sākumā biju pasūtījis Hot winter drink ar domu, ka samaksāšu vēlāk. Pēcāk, kad to izdzēru, tad jau devos pasūtīt sev nākamo dzērienu un samaksāt par iepriekšējo. Teicu, reku nauda par Hot winter drink un ņemšu to citu dzērienu (neatceros nosaukumu). Čalis izskatās, ka sajauca un atnesa man gan Hot winter drink, gan to otru :joy:

1 Like

com-crop(1)

2 Likes

Distant space tur lielisks, tas tā informācijai :smile:

Vai izmēģināšu stipri atkarīgs no sastāva, ko gan īpaši publiski negribētu apspriest, jo negribu izskatīties pēc alkoholiķa. :grin: