AF lietotāju spēcīgākie citāti

@Turnip-chan, lasot restorānu nedēļas menu piedāvājumu: “uz alkašņa cepta brieža gaļa…es pieņemu, ka alkašņa ir koks?”
Es: “alkšņa, nevis alkašņa, tu alkoholiķi”

7 Likes

tauta spēlē, es vēroju
Es: kāpēc tev kapakmens no cepumiem taisīts?
@Onii_chan: jo es esmu baigi saldais.
Es: ok
@Onii_chan: vēlies mani izgaršot?

Nekomentēšu.

9 Likes

brālītis šogad galīgi wild

6 Likes

Austra ietekme.

6 Likes

hehe

1 Like

Jā, ar brālīti šogad daudz notiek :D

1 Like

“Man likās, ka būs viegli dzīvē… Bet tad es gribēju arī dzīvot, nevis tikai izdzīvot… Un tad es atklāju siera nūjiņas!!”

  • @vriska, par grūtībām svaigajā Rīgas dzīvē.
3 Likes

That hit my feels so hard my heart hurts now… But then cheese sticks.

2 Likes

You know it, ive spreed my roots in him… maybe not only roots :smirk:

4 Likes

Me: to be honest, I want to be just as famous as Jungkook.
@NeptuneFox confused and loud you want anal???

1 Like

Es: :notes: if you wanna be real slutty :notes:
@Turnip-chan: …then you gotta be my friend?

1 Like

Pa RTU staigā sektanti no LU. Pienāk pie mums ar @anon81076694 , jautā @anon81076694 vai viņam ir kādi kristiešu draugi.
@anon81076694 : “Ja mani draugi būtu kristieši, tad viņi nebūtu mani draugi”

3 Likes

952d2aad4055bac11ff74e699c10c2aa

Levitiāna krustu pirmo reizi lietojuši kristieši 12. gs… This logic is flawed…

1 Like

597

6 Likes

Ta bļaviens tu man te nestasties, sēra alķīmiskais simbols tiek saukts par sātana krustu. Nezinu pa kādu ktustu tu runā bet tas ir sēra apzīmējums

The Leviathan Cross was created by The Knights Templar. The symbol was then adopted by Anton LaVey, founder of the Church of Satan. Previous associations with the cross and Satanic foundations are unable to be identified.
Alchemical drawings often portray Sulfur as the sun. (In some views, sulfur and salt are the parents of Mercury) The symbol of sulfur is often used as an identifying symbol by Satanists, due to sulfur’s historical asociation with the devil.

1 Like

Viņi ir kristieši - katoļi. XD
I mean iegooglējot tas info ir ņemts no fandoma, kas neuzrāda avotus - tikpat labi jebkurš tur var teikt jebkādu info, nesaku, ka tur tā nav. Necepies puis. XD Tikai saku par Levitiātna Krustu, un nezināšana nemaina faktu, ka tā bilde tur ir. Smiekli uznāca. XD

2 Likes

“Vienīgais kas mani notur uz zemes ir mans liekais svars”

@anon81076694 2019

10 Likes

19

@NeptuneFox

3 Likes