AF Lieldienu meet-up!

Es sapratu, ka esi zilais valis.

3 Likes

@Onii_chan I will show you tha way :smirk:

2 Likes

7 Likes

Never ending Uno game! :see_no_evil:

Paldies par fun day! :kawaii_potato:

1 Like

Jaunākā Harija Potera grāmata:
@Menestrels @Kadiljaks @Banana.kun @Salody @haachikooo @Bear un nebeidzanā uno spēle.
Es Ceru, ka visi niki atbilst foto redzamajiem cilvēkiem. :smile:
Foto by @Rain

4 Likes

Mjaaa… tā spēle bija… criminal…

6 Likes

Bad life decisions starts with:
rpsww2_by_baryonyx62-d97gftl

3 Likes

@Menestrels izskatās tā, it kā mēģinātu izlūgties dieva žēlsirdību.
“God, why have you forsaken me on this day”

2 Likes

Prieks kalpot saviem cilvēkiem. ;)

1 Like

Lieldienu tematikā.

3 Likes

Liels paldies visiem kas šodien ieradās, lieliski pasēdejām! Cerēšu uz drīzu tikšanos.

5 Likes

Pag tev vajag intesivo… Bus japasauc @Julia, @Shinigami un es vel varu ta kartigi pa pirkstiem uzbliest ja ir nepieciesamiba xD

1 Like

Tā kā šonakt viena no tām naktīm kad mokos ar miega traucējumiem, reku būs skicīte, kuru iedomājos mūsu bezgalīgā UNO laikā.
Screenshot_2018-03-31-03-16-25-1

17 Likes

Da šeit jau pat uzprasās sarakatit nelielu stastinu…

Uz atro un isuma… matel izstrādājot jaunu versiju, vuens no darbiniekiem izmantojot seno acteku mağiju piedava bezgaligo versiju, protams, par to tiekna izsmiets uz izmests no darba. Tacu pec 20 gadiem @Salody noperk speli vieteja veikalina, ka davanu @haachikooo.
Sakuma visi speles nosacijumus un bridinajumus uztver arto smiekliem tacu driz vien vini visi saprot, ka spele glaba launu noslepumu. Polcicijas draudi, cīņa un pašzuedošanās tas viss 2018. Gada episkakaja filma Uno: infinity game (titri paradas Em episkas skanas)

P.s sirry par garumzimem uz atro no telefona… drukas glukiem ar…

3 Likes

wanna be my waifu from now and foreva?

That is very flattering and makes me blush!.
But i have to decline kindly as i have a real life waifu and she would murder me! :smiley:

Glad you guys enjoy the drawing.

Shhh… IRL doesn’t matter here. All hapaned in AF becomes public, cuz @anon81076694, stay in AF.

4 Likes

A hahaha! Jūs cilvēki esiet tik weird bet man patīk! :smiley:

Citāts tam brīdim, kad veidosim lapu ar lietotāju atsaucēm.

3 Likes

image

4 Likes