Adventure time fandom

Neskatoties uz to, ka Adventure time multene ir beigusies jau gadu atpakaļ un arī 11tā sezona tika skaisti pabeigta un cancelota, es šo visu pabeidzu skatīties/lasīt tik salīdzinoši nesen. Man bija atmiņas no bērnības, kad es skatījos AT, ka tur bija kkāds baigais stāsts, kuru es tā arī nepabeidzu. Atsāku skatīties no kādas piektās sezonas un… noskatījos visu priekš sevis pat ļoti īsā laika periodā, mēneša laikā. Nebiju nemaz gaidījis to, ka AT ietvers sevī tik ļoti augsti pārdomātu pasauli un personāžus. Katrā epizodē ir ne tikai tas galvenais stāsts, kas tiek fokusēts uz personāžiem, bet arī var saskatīt to, kas darās fonā un izprast Ooo vēsturi un tās drūmo pagātni.

Katrs personāžs bija unikāls, reprezentēja ko savu un pat tika piestrādāts pie vissīkākajām varoņu stāsta detaļām, tādējādi dodot iespēju skatītājiem pašiem vēl loģiski izprast stāstu papildus tam ko rāda uz ekrāna.

Kādas ir jūsu domas par AT? Par AT personāžiem un tās pasauli kopumā?

Tas ir kkas kam cauri jau simts gadus atpakaļ ir tikts, tgd neko nevarētu pateikt, bet agrāk bija nice multenīte ko paskatīt, Jake the dog was nice character.

Well, multeni noskatījos nesen un man patika :D Var arī tagad pārrunāt

Džeiks bija… viņš pats nezin kas viņš bija

2 Likes