About MadMaid

Sup. Man ar patīk naži. Es nevienam neļauju aiztikt savu nazi. Ass kā žilete vienmer.

1 Like

Sveicieni. :slight_smile: Meitenēm, kas atrodas šajā forumā ir pārsteidzoši liela tieksme uz asām lietām :scream:

3 Likes

Hi.

1 Like

Same here

Čav, un sveicināta forumā! :blush:
Gribēju jautāt, kā ir strādāt unicafe? Ar laiku nesāk klient krist uz nerviem ar savām dīvainībām? :grin:

2 Likes

Tu esi pavars?

Neofficiāls. Vienkārši patīk gatavot.

1 Like

Nu es officials. Mans nazis ir daļa no manis.

1 Like

Paldies :slight_smile:

1 Like

BOT 怒っている Maid :slight_smile: Competitive gan daudz neesmu spēlējusi :smiley:

šo piektdienu biju paņēmusi brīvu, tā droši vien bija Sandra :slight_smile:
paldies!
tev ir tā spēle steamā? Varbūt uz sale nopirkšu un varēsim uzspēlēt coop :slight_smile:

jap, protams, ka sapratu :smiley: Paldies!
prieks te atrasties :slight_smile:
arigato~ Tev arī veiksmi ar plāniem!

jap, abām dienām jau esmu izdomājusi. Otrajā dienā būšu Soma Yukihira female ver, bet pirmās dienas plānu gan paturēšu noslēpumā, kaut gan ir daži cilvēki, kas zina :smiley: Kādi tev plāni?

1 Like

strādāt Unicon Cafe ir diezgan mierīgi, cilvēki ir draudzīgi, tāpēc aura arī ir patīkama. Protams, visās darba vietās būs gan plusi, gan mīnusi, bet kopumā ir super :3:

mēs jau visi tādi dīvaini, neesmu izņēmums :smiley:

2 Likes

Heeey…prieks tevi redzet beidzot foruma…glad you gave a chance to this site… i love knifes too :3
Also did i heard right you would like to try human meat ?? sparkles in the eyes

1 Like

Neesi dumajusi stradat kada restorānā par viesmili?

nea, nav steamā :slight_smile: kad nenocietīšos - zināšu kas ir gatavs spēli pirkt un spēlēt :smiley:

1 Like

i would, indeed :3:
let’s meet & think of a good plan where and how we could try it out

1 Like

esmu iepriekš strādājusi pāris restorānos par viesmīli. Plāns tuvākajās dienās sarunāt darbu “Eglē” uz vasaru

Eglē? Where is dat?

Vecrīgā, milzīga terase ārā pie akmens figūrām