About MadMaid

Konbanwa/ konnichiwa, it’s me, MadMaid!

Piereģistrējos šeit ne pārāk sen, aptuveni mēnesi atpakaļ. Jau kādu laiku, Unicon Cafe strādājot, ik pa laikam bija dzirdami vārdi “anime forums”, “anime forums biedri”, tad nolēmu paskatīties, kas tas ir. Ir interesanti, prieks, ka piereģistrējos.

Par mani:

Marta | 1994. 05. 20 |

Ja godīgi, nekad nav paticis mans vārds, tāpēc priecājos, ja kāds mani uzrunā uz “MadMaid”.
Pirmā anime un manga, ko noskatījos/ izlasīju, bija Vampire Knight.
Topā ir bijušas animes: Vampire Knight, Kimi ni Todoke, Aoharu x Kikanjuu, Death Parade, Kuroko no Basket, Tokyo Ghoul un Haikyuu!!
No mangām . . nelasu īpaši daudz, tikai Ajin, Diamond no Ace, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Haikyuu!, Tokyo Ghoul, Vampire Knight un lots of yaoi.
Mani mīļākie anime tēli: Kiryu Zero, Okumura brothers, Tsukishima Kei, Kaneki Ken, Dragneel Natsu, Uzumaki Naruto, Zoldyck Killua, Morow Hisoka, Kuronuma Sawako, Kominato Haruichi un Miyuki Kazuya, Tomoe, Speed of Sound Sonic, Kougami Shinya, Ban (7DS)
Mani mīļākie intro:

Pēdējā anime, ko nomaratonēju: Dimension W
Anime, kas deva visvairāk jūtiņas: Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Haikyuu!! un Shigatsu wa Kimi no Uso
Me as a char: Kuriyama Mirai / Kaneki Ken
Nožēloju, ka noskatījos Papa to Kiss in the Dark, lai arī shounen ai, kas man patīk . . šis bija out of visām robežām.

No šī lista, kas ir atzīmēti kā “unwatched”, esmu noskatījusies no 50 līdz 85% no katras, bet nebiju spējīga pabeigt skatīties. Bet tas pagaidām, gan noskatīšos. ( https://kissanime.to/MyList/323221 )

Mēģinu dažreiz do some cosplay things: https://www.instagram.com/madmaidmad/
Esmu twitterī, bet vairāk reblogoju nekā postoju: https://twitter.com/MartaCankova

Jau no kādas 5. klases sāku zīmēt visādus tēlus, iedvesmojos no W.h.i.c.h., kas tajā laikā bija pieejams fiziski daudzos veikalos un kioskos, līdz uzdūros Vapmire Knight.
Vēl neesmu atradusi savu zīmēšanas stilu, bet tuvojos tam. Zīmējumus cenšos likt Facebook.
Plānoju būt tetovētāja.



Strīmoju iekš Twitch ik pa laikam Osu!, drawing vai kādas random lietas: Twitch
Patīk spēlēt FP/TP S games. Šobrīd cenšos saņemties iziet Shadow Warrior (,kas ir ļoti, ļoti skaista spēle), Tomb Rider (2013). Visbiežāk spēlēju Osu!, bet CSGO arī kaut kā labi patīkas. Gaidu DOOM jauno spēli, kaut arī Open Beta tikai sarūgtināja (cerams, ka main story būs labāks). Vēl no jaunajām spēlēm. . tagad Overwatch ir Free Open Beta līdz 9. maijam - cik esmu spēlējusi . . ir interesanti, tēli ir cool, bet ar šo open beta laiku (5-9. maijs) man pietika, diezgan ātri apnika.
Ja kāds vēlās uzspēlēt H1Z1 vai ko citu, pls, msg me on steam: Steam Community :: MaCa.Ko

Hanzo - Overwatch Wiki <3

Kas vēl . .
šobrīd piektdienās strādāju Unicon Cafe kā viesmīle :)
man patīk naži :3:

.

.

.

Bija diezgan interesanti sastādīt šo postu, tagad Jūs mani zinat labāk :)

5 Likes

Heyo, Lmao man gan dakšiņas patīk.

Btw Naži kā naži or cilvēki kā naži? :smiley:

1 Like

Caw… :smiley:
Ohhh… w.i.t.c.h. kaut kur mājās vēl svaidās komiksi… deamm… atmiņas :smiley:

1 Like

dakšiņām nav ne vainas, bet cilvēki parasti no tām nebaidās :smiley: No vienas puses - vieglāk iedurt, no otras - nav tik interesanti :smiley:
Abi divi labi :3:

vai ne!? Kad random atrodu kādu žurnālu, tāda nostaļģija.

1 Like

Nu ja mēs runājam par tām dakšam kuras priekš siena likšanas izmanto. Nu nez vai kāds no viņām nebaidītos :smiley:

1 Like

Tieši tā :smiley:

1 Like

hi

why?

Sveika! Wow, šis gan ir pilnasinīgs iepazīšanās raksts - prieks lasīt - izturību un izdošanos ar nākotnes plāniem! :)

Vai tiešām ir tik traki? :D Man šķiet, ka es īsti neko nenožēloju, jo School Days tā arī nenoskatījos (tik pirmo un pēdējo ep :D )
Bet kopumā Tu skani tik zinošāka par mani anime jomā, ka man vairs nav ko teikt, vrb tikai … ko domā par Berserk animi/mangu? :D

nē, tad jau tādas dakšas būtu vislabākās :slight_smile:

Hello, hello, i hope you all welcome me abroad.

licies pārāk vienkāršs un kādā laikā apnicis. Man gribēja dot vārdu “Luīze”, bet tik un tā apniktu . . .

tā anime, nebija slikta, bet nespēju savienot attiecības, kas ir starp dēlu un tēvu . . . starp brāļiem vēl ir okay, bet ja kāds 50 gadīgs opis copē uz kādu 12 gadīgo, tad nop, nav nozīmes animācijai, stilam, nē.
Berserk . . . <33 so far as i’m in, i just don’t enjoy the graphics’ .

domāju ka tavs vārds ir diezgan normāls un patīkami skan, viegli atcerēties.
Nezinu kas tev viņā nepatīk. :confused:

3 Likes

Welcome…now we need only MadScientist :smiley: (Steins;Gate reference)

Anyway…kāds ir tavs niks steama? Varam CSGO uzspēlēt bariņā ^^

2 Likes

Told ya :wink:

ahoj! Superīga sasveicināšanš! Lai gan dzīvajā vēl neesam iepazinušās, jūtos tā, it kā mēs jau būtu pazīstamas :smiley: Atceros ka šo piektdien pasūtīju dzērienu no meitenes ar violetīgiem matiem (?), tā varētu būt Tu?

  • Tev noteikti ir zīmēšanas talants, es labprāt iečekotu pārējos Tavus darbus
  • Es arī nožēloju ka noskatījos ‘out of visām robežām’ anime
  • No Tomb Raider spēlēm - gribu uzspēlēt Lara Croft and the Guardian of Light coop modā, bet nezinu kā ‘saslēgties’ Oo

SVEIKA, Madmaid! ^^ Sen nebiju tevi redzējusi!

Prieks ka uzrakstīji sasveicināšanos! :heart: ceru ka vel kautkad satiksimies! ^^

2 Likes

Hei MadMaid,
mēs esam pazīstamas jau, (ceru, ka saprati, kas esmu :smiley: ) bet tāpat bija ļoti interesanti palasīt par tevi un kā jau vienmēr, apbrīnot tavu zīmēšanas stilu. :sparkles:
Prieks, ka esi forumā un ka uzrakstīji šo iepazīšanos :3
enjoy this place un ganbatte ar taviem plāniem ;3

man bija jautājumiņš - vai tev jau ir kādi plāni šim Uniconam?

1 Like